Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Afro hajat lehet frufruval...

Afro hajat lehet frufruval csináltatni?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, de meg lehet úgy csináltatni hogy frufruja van az illetőnek? Teli frufruról van szó. Nagyon magas a homlokom, így semmi képp sem szeretném azt is belefonatni. Szóval szerintetek meg lehet úgy csinálni, hogy kihagyják a frufrut és csak a többi részt fonják be? És az úgy hogy nézne ki?

2020. aug. 2. 23:00
A kérdező szavazást indított:
Lehet, de szerintem nem nézne ki jól
Lehet, és szerintem jól nézne ki
Nem lehet, de amúgy lehet jól nézne ki
Nem lehet, és szerintem nem is nézne ki jól
23 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Kifejtettebb válaszokat is szívesen fogadnék, akiknek esetleg már volt ilyesmi hajuk, vagy jártasabbak a témában. Köszönöm :)
2020. aug. 2. 23:05
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet olyat, persze. Valakinek biztos jól áll 🤷‍♀️

Akinek afro haj kellett és frufruja volt, mindig azt is bele fonatták, nem láttam még abban a variációban, amiben te szeretnéd, gondolom nem véletlenül. Nekem is frufrum van, de eleve nem vagyok oda az afro fonásért.

Most mondanám, hogy vágj bele, ha úgy nem tetszik, kibontod, de gondolom fodrászhoz mész aki azért nem 500 forintért csinálja, ráadásul több órán keresztül. 😅

2020. aug. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok vele, még mindenképpen csak tervben van. 😅 Majd csak akkor szeretnék belevágni ha betöltöm a 18at, az még két év. Mindenesetre köszönöm szépen a tartalmas válaszod. ☺️❤️
2020. aug. 2. 23:19
 4/9 A kérdező kommentje:

Találtam egy linket:

[link]

Itt lefelé görgetve a “kék kép” alatt a bal oldalon, fentről nézve a negyedik képen (bocsánat ezt nagyon rosszul magyaráztam el, remélem kicsit érthető) egy olyan lány van akinek úgy van megcsinálva mint amilyet én szeretnék.

2020. aug. 3. 00:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó lehet. Nekem is van tömör dús fufrum sok éve, szeretem, lenovesztettem 2 éve de vissza lett vágva....

Most kezdtük el fodrasszal feketebol ombret, fufruval is jó :) pedig tartottam tőle.

2020. aug. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 DeMoR ***** válasza:
0%

Ezt teljesen őszintén és segítőkészen írom!

Menj inkább pszichológushoz, mert az önértékelési gondokat "nem a szőnyeg alá kell seperni" vagy "frufru mögé". ^^

2020. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tessék? 😅 Már meg ne haragudj, de miből gondolod, hogy önértékelési problémáim vannak? Csak azért, mert ez egy tény, hogy magas a homlokom, és ahhoz megfelelő hajviseletet választok, mert így érzem jól magam? Vagy hogy gondoltad? Nem sértés ^^
2020. aug. 15. 02:42
 8/9 DeMoR ***** válasza:
53%

Nem haragszom:D

Előre bocsátom, hogy bármit amit írok csak az Én gondolataim. ;)

Amúgy Tény nincs, max csak Álláspont.

Igazából, ha azért hordsz frufrut, mert "magas a homlokod", akkor nem csak azért mert tetszik. Teljesen oké, ha tetszik, de ha mondhatni van más mélyebben húzódó lelki trigger-ed (pl.: túl nagy a homlokom, így is eleget mondták már, ezért mondjuk frufrut növesztek és jól eltakarom inkább...), akkor már nem normális dologról beszélünk.

Valójában a kényelem fontos, de nem az én tisztem megmagyarázni, hogy miért akarsz kényelemben maradni, azaz komfort zónán belül. Ami persze "kényelmes", de nem mindig a kényelemre van szükség, ha előre akar lépni az ember.

Meg egy eléggé jellemző tulajdonság azoknál, akiknél önértékelési problémákkal küzdenek, hogy nonverbális jeleikben "el akarnak bújni" (pl.: Összezárt kezek/lábak, haj stílus ami takarja "feleslegesen" az embert, "feleslegesen" bő/sokat takaró ruhák, stb..).

Ezekkel akkor van csak baj, ha már ezek nem "csak tetszenek", hanem "KELLENEK", mert akkor már szükséglet.

(Vagy az is lehet nem is vagy tisztában azzal hogy önértékelési gondjaid vannak, mert az agyad már kiépített egy "védelmi rendszert" a tudat alattidban, nehogy észre vedd.)

De persze simán lehet, hogy csak baromságokat beszélek és ha így van, akkor előre is elnézést. :c ;D

2020. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtál (teljesen) hülyeséget, mindenesetre köszönöm hogy kifejtetted a véleményed. :)
2020. aug. 17. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!