Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkére festettem a hajamat,...

Szőkére festettem a hajamat, de rosszul áll! Mit tegyek? Növesszem le sok-sok időn keresztül, vagy festessem be másik színre?

Figyelt kérdés

Nagyon megbántam ezt a színt. Azt mondták, jól fog állni (kisgyerekként is szőke voltam, de idővel bebarnult a hajam) de tévedtek. Világos a bőrszínem és ez a szín sápaszt szerintem.


Mit tegyek?!



2020. aug. 9. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet, hogy csak az árnyalattal van a baj? Milyen árnyalatú most? Hamvas vagy arany, esetleg rezes? A bőröd milyen tónusú? Hideg vagy meleg? Szemed milyen színű?
2020. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy mi a probléma. :/

Most arany árnyalata van, a bőröm hideg tónusú szerintem (sokszor a barna hajammal is sápadtnak néztek ha nem mosolyogtam), minden meglátszik rajta. Ha elpirulok, akkor sem pirulok, hanem vörösödök.

A szemszínem barna.

2020. aug. 9. 23:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Óó értem. Szerintem hamvasító sampont meg kéne próbálnod, hátha úgy jobb lenne. Színmélységre milyen? Tehát mennyire világos? Nagyon világos szőke az valószínűleg nem állna jól. De egy középszőke hamvas árnyalatban már lehet, hogy igen.
2020. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hamvasító sampon sokat segít, lehet az a baj mert mondtad, hogy a bőröd hideg tónusú akkor inkább a szürke mint a szőke nekem is inkább a szürke áll jobban!

Barnára és feketére viszont egyáltalán ne mert én azzal akartam a szőkét eltüntetni és olyan vörös meg nem is tudom fekete meg réz keveredett! Amikor lenőtt és barna volt a hajam akkor a szőke csinált egy fekete csíkot a hajamba!

Inkább hagyd így a hajad és használd a hamvasító sampont!!

2020. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Én is hófehérke típus vagyok, az eredeti hajam hamuszőke és nagyon sápít, ezért én időnként kiüttetem belőle a hamvas színt, kap egy réteg rezes-arany árnyalatot és akkor már nem sápít annyira, furcsálom, hogy nálad fordítva van.

Amúgy szerintem hagyd még egy picit, hátha barátkozol vele, vagy gondolod ki, hogy mi állna jól és fesd be.

2020. aug. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Szabadulj meg tőle nullásgéppel.
2020. aug. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!