Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A haj meg tud változni három...

A haj meg tud változni három év alatt?

Figyelt kérdés

Nekem most nagyon-nagyon pufi a hajam, és a nyakam körül van egy hullámos "körív", amit sehogy nem tudok eltüntetni, akárhogy szárítom, akárhogy hordom, akárhogy fésülöm.


Meg tud változni a hajam(magától) idővel?



2020. aug. 12. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Magától nem hiszem mert neked ilyen a hajszerkezeted. (Nekem is ilyesmi, nagyon sok van)

De ha megtalálod rá a megfelelő sampont, és mellette rendesen eszel, iszol, hogy belülről is tápláld a hajad akkor nagyon szép lesz. Én még azt szoktam hogy hajmosás után egy lázába befonom és akkor nem lesz olyan pufi. Csak hullámos. De inkább az, mert úgy szép is.

2020. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
nem
2020. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem. De ez változó attól függ mennyire nől gyorsan a hajad! De nekem is pont ilyen a hajam mint a tiéd és általában ha befonom a hajam akkor szebb lesz! Vagy használj rá valami argán olajat! De nem hinnem hogy megváltozna a hajad sajnos!
2020. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A fonás még nem is jutott eszembe! Felkontyolni szoktam, de azzal meg nem is igazán tudok aludni (este mosok hajat), szóval nagyon hálás vagyok ezért az ötletért, magam sem tudom, miért nem gondoltam még erre:D


Kb öt évvel ezelőttig gyönyörű hajam volt, semmi panaszom nem lehetett rá, aztán két évig használtam head&shoulders-t, és azóta is, három éve már ilyen, és nem tudom visszacsinálni.

2020. aug. 12. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon szivesen! Amikor ideges vagy a hajad miatt mert sehogy se néz ki és hiába küzdesz már vele akkor nekem se jutna eszembe! A head&shoulders nagyon nem vált be nekem! Sose volt se korpás se semmi a hajamon egyszer próbáltam ki és talán 2 hajmosásnál már olyan volt a hajam és soha többé nem használtam és elmulott de azért durva hogy korpásodás elleni sampon és pont az ellentétét okozza!

Nekem a syoss sampon is sokat segített!

2020. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg, persze. A kozmetikumokon felül az étrend és a hormonháztartás változásai is hatással vannak rá, ahogy a stressz is.
2020. aug. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!