Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágatnátok a hosszú hajatoka...

Levágatnátok a hosszú hajatokat rövidre, ha kihullott?

Figyelt kérdés
Ha annyira kihullott, hogy teljesen lelapul, kilátszik a fejbőröd a fejed tetején, meg ha összekötöd a hajad, akkor mindenhol? Aki levágatta, megbánta? 27 éves vagyok, fél éves a kislányom, szoptatom, de vitamint is szedek, de így is marékkal hullik minden nap, nem merek fésülködni sem. Viszont az arcom elég szögletes, így félek, hogy túl fiús lenne a hajam, ha levágatnám... Esetleg ötletek? Ilyesmire gondoltam, de ezt meg félek hogy senki nem tudja levágni... [link]
2020. aug. 14. 04:59
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Vizsgáltasd ki magad, mert valami oka van annak ha ennyire hullik a hajad. Pl. barátnőmnek így derült ki hogy gluténérzékeny, nagyon nagyon hullott a haja, és amióta nem eszik lisztes dolgokat, teljesen rendbejött neki.
2020. aug. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Huu szoptatás alatt én is így voltam sajnos😞 hiába szedtem a vitamint, csomókban hullott. Csak akkor maradt abba, amikor már nem szoptattam és utána szépen elkezdett visszasűrűsödni.

Én levágattam vállig érőre. Úgy nem volt zavaró a sok hajszál sem, illetve egy kicsit jobb tartása lett a hajamnak. Nem lapult le annyira.

2020. aug. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én inkább levágatnám, de csak vállig érőre, a rövidebb nem áll jól
2020. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!