Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy állna a fekete haj egy...

Hogy állna a fekete haj egy 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég óta szeretném befesteni a barna hajam feketére, viszont sokan mondják, hogy öregít, nem állna jól, csúnya a fekete. Ti mit gondoltok a fekete hajról így általánosságban?

2020. aug. 15. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen típus vagy.

Pl anyámnak is mondták, hogy nem állna jól neki a fekete és egyszer kipróbálta és majd 10 évig fekete volt. Csak azért lett újra barna, mert a fekete Festektol minden baja volt már.

2020. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem a kortól függ hogy jól állna-e
2020. aug. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Arc kérdése h jól áll-e. Nem hiszem hogy öregítene
2020. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fekete hajam van 17 éves korom óta, azaz lassan 20 éve, és mindig mindenki fiatalabbnak néz, mert hülye kerek fejem van. A bőröd, szemed színétől is függ.
2020. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki és meglátod. De először mindenképpen csak színezőt használj, ami idővel kikopik, mert ha mégsem tetszik akkor a feketét nagyon nehéz eltávolítani.

Szerintem akkor van esélye, hogy jól fog állni, ha az eredeti hajad is viszonylag sötét barna és mindenképpen hamvas tónusú (ergo tél típus vagy). Ha arany vagy vöröses tónusa van, akkor valószínűleg meleg színtípusba tartozol, ez esetben inkább egy nagyon-nagyon sötét, de vöröses tónusú barnát ajánlanék inkább. Már-már fekete hatást kelt, de sokkal szebben fog harmonizálni a természetes színeiddel.

2020. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :D A szinezőt már próbáltam viszont a barna hajam ledobja :c Szerintem majd adok neki egy próbát
2020. aug. 16. 00:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kortól függ. Én 14 évesen festettem feketére. Eredetileg barna a hajam, a töve világosabb, és vékony szálú. Olyan hatást keltett mintha kopaszodnék, öregített. Fekete hajjal sokkal jobban néztem ki.

Szerintem próbáld ki

2020. aug. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!