Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lányoknak melyik dezodor a...

A lányoknak melyik dezodor a kedvence? Pl. Old Spice, Axe, Rexona. Illetve a dezodorra illik fújni parfümöt?

Figyelt kérdés

2020. aug. 17. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más jön be. Én a natúr Dove dezodort szeretem a legjobban, emellé használok parfümöt is. 23/L
2020. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Nem fújós dezodort használok, hanem stiftet, nekem sokkal jobban bejön, kitart a nap végéig.

2020. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom azt kerdezed, mi tetszik a ferfiakon, nem? Parom valamilyen Old Spice-t hasznal most, de elotte volt Axe is. Meg nem mondom melyik, nem mindegyiknek van jo illata, tobbfele van mar mindegyikbol. Parfumot szokott ra hasznalni, amikor valami programra megyunk, csak ugy munkanapokon nem. Ezek bejonnek, amiket o hasznal. Bar oszinten szolva lehet, hogy amikor parfumot hasznal, akkor csak stift dezodort hasznal melle, fujosat nem, sima munkanapon pedig a fujos dezodort a stift melle. Igazabol nem szoktam figyelemmel kovetni ennyire a reggeli keszulodeset.
2020. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Öhm, nem az a kérdés, hogy a férfi deo-k közül mi jön be egy csajnak? Csak mert az Old Spice szerintem csak férfiaknak van, vagy legalábbis nekik van "ajánlva".

Ha férfi deo-k közül kell választani, akkor Axe és Old Spice.

Ha női deo-k közül, akkor Secret és Rexona.

És én támogatom a deo+parfüm kombót.

2020. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok


Hát most hogy írjátok, így tényleg logikusabb a kérdés. Elnézést, nagyon fáradt vagyok.


Én férfiakon az Axe dezodort szeretem (bár nem mindegyiket), de még jobb a stift+parfüm kombináció.

2020. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a golyós, gélek, akármilyen deok tetszenek. Azoknak nincs durva illatuk. És akkor lehet érezni a finom parfüm illatát.
2020. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátom stiftes old spice-t használ és abból a citromos (vagy lehet lime-os) szerintem kifejezetten jó illatú, de nem túl erős és tömény. Ízlés kérdése amúgy, hogy kinek mi jön be.

Ha nem erős illatú a dezodorod és/vagy harmonizál a parfümmel, akkor természetesen lehet mindkettőt egyszerre használni.

2020. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!