Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőrtelenítsem a puncim,...

Mivel szőrtelenítsem a puncim, hogy tartós legyen? Tehát ne nőjön olyan gyorsan vissza a szőr?

Figyelt kérdés

Ti mivel szőrtelenítetitek a puncitokat?

Kozmetikushoz nem szeretnék menni.

Borotvalom de zavar már mikor nő vissza akkor egyből leszedem újra de akkor viszont mindig vérzik.


Epilátort sajnos nem bírom, borzasztóan fáj.


Valami tipp esetleg még? Gyanta mennyire fáj? Milyet ajánlotok? Hol lehet venni?



2020. aug. 17. 22:10
A kérdező szavazást indított:
Epilátor
Borotva
Gyanta
Krém
Egyéb
41 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
sav
2020. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja, és mennyi ideig tartós a gyanta?
2020. aug. 17. 22:14
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
mi gyantázzuk a barátnőmmel egymásnak. L.
2020. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Mi egymást szőrtelenítjük a feleségemmel. Nem pengét, hanem olyan borotvát használunk, amilyennel az arcomat is szoktam borotválni. Van egy rezgős, arra az esetre, ha hosszú a szőr. És egy körkéses, az akkor jó, ha van időnk 3 naponta leborotválni egymást, és nincs ideje megnőni a szőrnek. Egyáltalán nem vérzik, és nem fáj.

(jó játék, többnyire szex a vége, nagyon ajánlom minden párnak!)

2020. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
41%
Szőrösen sokkal vonzóbb, és természetesebb, nem beszélve arról hogy higénikusabb is. Rajtam kívül sok férfi gondolja még így.
2020. aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

"Rajtam kívül sok férfi gondolja még így."

hát ebben nem vagyok annyira biztos (mondom úgy, hogy én speciel kifejezetten szőrösen szeretem)

2020. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én epilálom, fáj, de még lehet szokni. A lényeg, hogy 5-7. nap körül célszerű csináld mindig, mivel ilyenkor még kicsi a szőr és nem fáj annyira.
2020. aug. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
En se akartam kozmetikushoz menni mert szegyenlos vagyok, de csak oda jarok 2 eve 😁 3 hetente jarok, a borotva kinyirta a boromet.. Ja es igy borosta sincs, en batran ajanlom 😀
2020. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
+1 kozmetikus, semmi ciki nincs benne.
2020. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Cukorgyanta
2020. aug. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!