Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajfestékkel nincs...

Fekete hajfestékkel nincs problémátok? FEKETÉK ELŐNYBEN!

Figyelt kérdés
Minden egyes doboz fekete hajfesték után olyan gyorsan lekopik, " lemosom " a hajamról szinte. Melyik az a hajfesték, ami megmarad, nem kopik, és nem kell vele sűrűn cicomáznom?
2010. aug. 5. 00:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
három hetente festem palettevel, színvédő sampont+balzsamot+hajpakolást használok.nekem normális, a tiéd kifakul vagy mi a baj vele?
2010. aug. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
paletteben csalódtam. a hajmosások során a hajamból padlizsán szinűen távozik a szin.. minden mosásnál halványabb, halványabb.. és nem tudok mit csinálni. 1 hete festettem a hajam, és már barnás.. megint kezd előtünni az eredeti, pedig 3 éve festem. Nemrég álltam át feketére.
2010. aug. 5. 00:12
 3/13 anonim ***** válasza:
akkor biztos azért mert nem rég tértél át.gondolom dús, erős a hajad.nem?
2010. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Relativ. Dus, bár elég gyakran ritkitom, vágom, hosszu, full totál egyenes. Soha nem látott hajvasalot.
2010. aug. 5. 00:43
 5/13 anonim ***** válasza:
magadnak fested?vagy más? az elején nekem is lekopott, de már saját magamnak is tudom tükörben festeni.
2010. aug. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ajánlom a nem sima fekete,hanem kékesfekete árnyalatokat! az akkoris fekete ha rásüt a nap,és intenzívebb. hátha az befogja. én két évig voltam fekete, és csak attól lett rendesen tartósan fekete a hajam.
2010. aug. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

előző vagyok

"Nemrég álltam át feketére."- nah hát ha pl előtte szőkítetted a hajad, vagy alapból világosabb volt és volt szőkítő a festékekben,akkor ez lehet a baj!

nekem szőke egy ideje és a fekete multkor éppen csak foltokban fogta megy egy kicsit pár napra. mivel nem tudja magában tartani a színt a hajam, a szőkítő roncsolása miatt. szóval ilyen oka is lehet.

2010. aug. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az is fontos tényező, hogy meddig hagyod rajta. Amikor egyszer egy fodrászomnak kihagyott az időérzéke, a pillanat hevében negyedóra múlva lemosta, a kövi hajmosás után megint szinte totál barna lettem. 30-40 perc alatt ivódik be nekem teljesen,lemoshatatlanul:) Most már akkor sem tudnék megszabadulni a feketétől, ha akarnék (bár nekem csak alul olyan).
2010. aug. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 vivcsiike válasza:

Pallette kékesfekete hajfestéket ajánlom:)

Milyen volt az eredeti hajszined a feketére festés előtt??Mert ha tul világos akkor lehet ez az oka(nálam ez a barna hajszinnél volt,szőkére volt leszivatva és abbol lettem barna és mindig ledobta még 1 év után is).De lehet attol is hogy tul vékonyszálú a hajad és azért dobja le..ezernyi oka lehet.

Nekem msot volt elöször befestve feketére pallette kéksefeketével és nem kopik,se nem dobja le csak ammikor mosom a hajam akkor lillás-kékes viz folyik de a hajam színe nem változik:)

2010. aug. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az is nagyon fontos, hogy milyen sampont használsz. Ha nem színvédő sokkal előbb kifog kopni a hajadból az a szín amit ráfestettél.(tapasztalatból mondom)

Egyébként teljesen egyet értek az előttem szólókkal.Használj ezentúl kékesfekete hajfestéket.

2010. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!