Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A The Ordinary Lactic Acid...

A The Ordinary Lactic Acid 10%-os hámlasztóját kenhetem a testemre is?

Figyelt kérdés
Az arcomon nem nagyon vált be, de nem szeretném kidobni. Valahol azt olvastam, hogy a testnek sem árt a kémiai hámlasztás.

2020. aug. 19. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem lesz tőle semmi bajod. Viszont utána ne felejtsd el ott bekenni naptejjel, mert fényérzékenyít.


(Amúgy mennyi ideig használtad és milyen gyakran? Csak azért kérdezem, mert nekem nagyon bevállt, de csak hetek után kezdett el használni hiába kentem rendszeresen. Úgyhogy ha nem kapta meg a kellő időt, akkor én arcra is adnék még neki esélyt.)

2020. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendszeresen körülbelül 2 hónapig. A legnagyobb bajom az vele, hogy a Niacinamiddal nem igazán tudom összeegyeztetni, és az jobban bevált. Ha egymás utáni esten használom a kettőt, akkor irritálja picit a bőröm. Ha választani kell, akkor pedig már inkább a Niacinamid
2020. aug. 19. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, az teljesen más és így érthető is :) Csak azért kérdeztem, mert van aki ha egy hét után nem látja a hatását, akkor elkönyveli, hogy semmit sem ér. De itt akkor egyértelműen nem erről van szó.

Hátra, vállra vagy akár lábszárra szerintem jó lehet majd.

2020. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!