Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudok a legegyszerűbben...

Hogy tudok a legegyszerűbben afro hajat csinálni itthon?

Figyelt kérdés

Kaptam hajat, és szeretném kipróbálni :D

Az is elég, ha csak pár tincses tudnék egyenlőre csinálni kíváncsiságból

Sose volt meg ilyen hajam.



2020. aug. 20. 18:37
 1/3 anonim válasza:
Szia,fodrászok is 1-2 napig csinálják,de persze ők 100-200 tincset is akár,a haj mennyiségétől függ.Ezt otthon is be lehet fonni,persze ha nem ennyit szeretnel akkor kevesebb ido is,de nezz rola mindenkepp videot hogyan is kell.Biztos jól fog kinézni
2020. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát megpróbáltam, de az első tincs után feladtam😂

Nekem nem áll a kezemre és meg idegesít is🤨

Ráadásul a haj is hamar kocolodik

2020. aug. 21. 10:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is csináltam magamnak. Sok youtube videót néztem meg Gazdig Adri csinált instára videót onnan is tanultam. Én 8órán keresztül fontam😂 Hátul nem láttam ott anyu csinálta:D 5csomag kanekalon hajból. Amúgy ha erősen választod szét a hajat akkor nem csonósodik.és én a szárítóra raktam rá a tincseket, ott választottam szét. Könnyebb volt. Szilikom hajgumit tettem bele de jobb ha forro vizbe martod akkor a vege nem csomosodik ossze a vege.....☺
2020. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!