Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom eltűntetni a...

Hogyan tudom eltűntetni a koleszterin lerakódást (nem tudom mi a magyar neve) a szemhéjamról?

Figyelt kérdés

Sok kis sárgás bogyó van a szemhéjamon, elvileg ilyen koleszterin lerakódások.

Amióta van, kétszer is volt labor vizsgálatom, és teljesen jók az értékek, szóval azzal nincs baj.

Orvosilag elvileg csak műtéti vagy egyéb hasonló módon eltávolítható, de mivel semmiben nem korlátoz, nem szeretnék semmilyen beavatkozást.

Bár az utóbbi évben csökkent a számuk, és úgy tűnik egyre kevesebb van, érdekelne, valakinek vannak-e még tapasztalatai.



2020. aug. 22. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Millia?


Kozmetikus/bőrgyógyász el tudja távolítani. Érzéstelenítés mellett steril szikével apró vágást/szúrást ejt, kinyomja őket. 1-2 nap múlva gyógyul, mert csak felületi serülés.


[link]

2020. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eltávolithatod, de vissza fognak nőni.
2020. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem nő vissza, ha elfelejted az olajat, és zsírral készült kajákat fogyasztasz. Szerinted az évmilliók üllőjén kovácsolódott emésztőrendszerünk mit tud kezdeni egy 45 éves divatirányzattal? Semmit! Az olajtól nem nyílik rendesen a vater papilla, nem ürül az epe, és ha nem ürül az epe, nem ürül a koleszterin sem. Epe híján emellett még egy rahedli egyéb hátrány is éri a szervezetedet. Emésztési, immunrendszeri, hormonális gebaszok.
2020. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!