Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keratinos hajegyenesítés után...

Keratinos hajegyenesítés után lehet szőkíttetni? Főleg hogy nagyon szét van roncsolva a hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy van ez a Cocochoco brazil keratinos hajegyenesítés amit most fogok először megcsináltatni. És azt tudom hogy 3-4 napig nem lehet nedves a haj. De utána lehet szőkíttetni úgy hogy továbbra is egyenes maradjon a hajam?


Egyébként a hajamról: hát középig érő, be van festve. Nem tartós festékkel festettem be de nem jött ki már hónapok óta. Eredeti hajszínem világos barna és sötét barnára szerettem volna festeni. De hát nem elég hogy nem jön ki, de sötét barna helyett feketét kaptam.

Egy ideig meg voltam vele de már szeretnék megválni tőle mert egy hajmosás után 3 marék hajat is ki szedek. És azért gondoltam hogy kiszőkíttetni.


Viszont most szeretném a hajegyenesítést is ki próbálni mert nagyon szét roncsoltam a hajam és bízok benne hogy valamennyit segítségemre lesz ez.


Bocsánat a kisebb regényemért. És előre is köszönöm a segítséget.



2020. aug. 26. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Utána két hétig semmit. Két hét után festeni lehet, úgyhogy gondolom szőkíteni ks.
2020. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amíg egy szál is van, azt gyötörheted.

Inkább vágasd le a roncsolt részt és hagyd kicsit pihenni.

2020. aug. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Mit vétett neked szegény hajad, hogy ennyit kínozod. Pihentetni és kímélni kellene egy darabig, ezek az eljárások ugyanis külön-külön is elég drasztikus beavatkozások.
2020. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!