Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek melyik kondíciónáló...

Kinek melyik kondíciónáló sampon,balzsam,pakolás,spary és olaj vált be?Ami drogériában is vehető.Többi lent.

Figyelt kérdés
A hajam puha tapintásra de olyan szálas ès rakoncátlan.Érdekelnek a tapasztalatok kinek melyik termékcsalád segített igazán?Enyhén göndör a hajam.Szárítás után még szőrnyübb a kinézete.De ha nem szárítom akkor is elég kócosnak tűnik.
2020. szept. 1. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hasonló a hajam, de nekem a professzionális cuccok váltak inkább be, konkrétan a Kevin Murphy Hydrate Me. A göndör haj általában dehidratált, ezért a "Moist, Moisture, Moisturizing" és "Hydrate", illetve "Hidratáló" felirattal ellátott termékeket keresd a drogériákban. Nekem a drogériából a Pantene termékek elég jónak bizonyultak.

Az AUSSIE MIRACLE MOIST termékeket is sokan szeretik.

Dm-ben kapható, de kicsit drágább kategória: AHALO BUTTER Rich Moist. Ezt nem próbáltam még, de csak 5 csillagos vélemények érkeznek rá Krémmánián, rádásul tele van ápoló olajokkal. Van belőle utántöltő is, az olcsóbb.


Ha göndör/hullámos a hajad, akkor ezt ajánlom:

Próbáld meg diffúzorral, hajhabbal megszárítani a hajad, kösd fel éjszakára a fejed tetejére, hogy éjszaka ne kócolódjon. Reggel csak az ujjaiddal fésüld ki, ne használj hajmosások között fésűt, ha lehet.

Remélem segítettem valamit. :)

2020. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!🙂 Dove-ot próbáltad már?Én eddig Garnier,Loreal-t,használtam.Syoss-t csak próbáltam.Panten hajolajat vettem már de az nem vált be.Csak az illata.😁
2020. szept. 2. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Garnier-től a Macadamia Hair Food-ot próbáltam, konkrétan semmit nem ért, iszonyú kócos maradt utána a hajam. A L'oreal Elseve Dream Long sampon egész jó volt, viszont a L'OREAL ELSEVE HUILE EXTRAORDINAIRE COCO sampon és pakolás nagy csalódás volt. Dove-ot nem próbáltam még, a Pantene egész jó volt még nekem anno, de régi az emlék. :)

Ha semmi nem válik be a drogériákból, akkor lehet érdemes a fodrászkellékes webshopokat, vagy üzleteket megnézni. Egész jó áron vannak már professzionális termékek. :) A hajformázáshoz próbálj ki esetleg valami göndörhajra való krémet/hajhabot. Én is még felfedezésben vagyok a hajamat illetpőe. Youtube-on elég sok angol nyelvű videó van göndör hajúaknak, ahol különböző gödörséggel megáldott emberek mutatják meg a hajápolási trükkjeiket.

2020. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!🙂Megnéztem amiket írtàl.De egyiket sem vettem meg😀.Pantene Hydra Boost -hajpakolást,Dove-OilCare sprayt,és Garnier Argan Camelia Oil sampont vettem.Elég vegyes😁
2020. szept. 8. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!