Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontott balayage festés...

Elrontott balayage festés után itthon egy palette festékkel befestettem a hajam az eredeti hajszínemhez közeli barnával, milyen időközönként lehet festeni?

Figyelt kérdés
Az a baj kétnaponta mosok hajat és így nagyon kopik a szőkített részekről a szín és lassan újra kéne festenem, de nemrég festettem be, mennyire teszi tönkre a hajat? Milyen festékkel kéne befestenem hogy tartósabb legyen a szín?

2020. szept. 1. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
4 hetente. Annál gyakrabban ne.
2020. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetertek az elottem kommentelovel.4 hetnel korabban ne fesd a hajad ujra mert a tartos hajfestekek beepulnek a hajszerkezetbe es nyilvan karositjak azt.Ne gyotord a hajad feleslegesen.Inkabb probalj meg olyan termekeket hasznalni amik kifejezetten a szin vedelmere vannak.(sampon/balzsam)

Egyetlen dolog amit gyakrabban lehet hasznalni az a szinezo mert azzal igazabol nem eri ugy kemiai hatas a hajat.(igaz par mosas utan fakulnak es teljesen kikopnak).Szerintem legye turelmes a hajaddal :)

2020. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még a 4 hetet is kevés időnek tartom. 6-8 hetet simán várnék.
2020. szept. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 4 hét egyáltalán nem kevés. Ennyi ajánlanak a fodrászok is.

Érdekes is lenne két hónapot várni festéssel, pl. annak, aki már ősz :D

2020. szept. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!