Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Többször szőkített, roncsolódo...

Többször szőkített, roncsolódott hajat hogyan, és mikor lehetséges tovább világosítani (kíméletesen)?

Figyelt kérdés
Jelenleg kb 7-8-as színmélységű szőke. Festett feketéről indulva.

2020. szept. 4. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ mennyire gáz a helyzet. Én is festett feketéről indultam és ha jól emlékszem 3x szőkítettem le az egészet mire 9-10-es színmélységű lett. A szőkítések között max 1 heteket pihentettem. Nagyban függ attól is, hogy mivel csináltad eddig és mivel fogod következőnek, mert nekem a Kallos szőkítőpor szétégette, a Blondme meg nagyon kíméletes volt és nagyjából megúszta a hajam ezt az egész procedúrát. Kép alapján többet tudnék mondani de vizesen milyen a hajad? Nyúlik és szakad? Mert akkor gáz a helyzet.
2020. szept. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :) Igen, fullra szét.aszódott, nyúlós vizesen. 2x világosítottam otthon, de csak ilyen 20 percekre hagytam fent a világosítót. Én is 1-1 hetet hagytam ki. Ekkor még nem volt semmi baja, elmentem fodrászhoz és utána láttam, hogy hát na. Ezért nem is mennék már fodrászhoz, mert szinte kivétel nélkül mindegyik (vizesen is), durván fésüli (én minden hajmosásnál kerülöm a vizesen fésülést). Akinél voltam, még akkor is fésülte folyamatosan,mikor rajta volt a szőkítő-nem is értettem, miért, mondtam is, hogy azért így félek :D :D :D
2020. szept. 5. 10:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Na hallod én is pont ezért nem megyek fodrászhoz mert olyan durván fésülnek és azért nekem se tökéletes állapotú. Egyébként mi a cél? Lehet, hogy most érdemes lenne befesteni egy 8.0 vagy 8.1 festékkel, pihentetni 1-2 hónapot és utána max. 6-os oxival csinálni még egy szőkítés.
2020. szept. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a syoss világosítóját használtam, de egy hónapot vártam a szőkítések közt. Most olyan 8-as, 9-es, és sötétbarna volt
2020. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!