Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Napi hányszor fürödtök/tusolto...

Napi hányszor fürödtök/tusoltok és mostok hajat? Hasznaltok test ápolót? Mennyi ideig ? Melyik Napszakban? Férfi és női szokások is érdekelnek.

Figyelt kérdés

2020. szept. 7. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Napi?

Biztos hogy jó idő megjelölés.

Mindennap zuhanyzó, hetente kétszer mosok hajat és akkor fürdök. Testápolót nagyon ritkán a karoma és a lábamra használok. Gyakrabban a kezemre.

A mennyi ideig kérdést nem értem mire vonatkozik tekintve, hogy ha a testápolóra akkor azt nem kell lemosni.

Este szoktam fürdeni, zuhanyozni.

2020. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Ez ki maradt

17/L

2020. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Úgy értettem naponta hányszor tisztalkodsz víz alatt...

a haj mosás heti szintre lebontva természetesen.

Mennyi ideig az hogy gyorsan le mosdasz 10perc vagy szeretsz ázni 30-60 perc a fürdőszobában eltöltött időd.

A barátom 3x fürdik egy nap és kb 30-60 percig.

2020. szept. 7. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Ismét 1-es vagyok.

Ha fürdök, az kb 40-50 perc mert hajat is mosok. A zuhanyzás max 15.

Összesen 30-60p vagy egyesével annyi? Mert akkor az nem egészséges, mert lemossa a bőre természetes védőrétegét a sok tusfürdővel.

2020. szept. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Este mindig zuhanyzok. Néha reggel is beállok a víz alá, de akkor tisztálkodószereket nem használok. Hajat heti 2×-3× mosok. Testápolót is párszor használok egy héten. Egy sima zuhany kb 10 perc(külön megmosom az arcom lemosóval, az intim részeket intim mosóval, leborotválom a kezem és a hónaljam). Ha hajat mosok, akkor van 20 perc is.

N

2020. szept. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Zuhany esténként, kivéve izzadós melegben, olyankor rögtön lezuhanyozok amint hazaértem. Nem szoktam áztatni magamat, max pár perc.

Hajmosás 2-3 naponta, ahogy érzem.

Télen rendszeresen használok testápolót, olyankor száraz a bőröm.

Körömvágás kb. hetente, nem szeretem ha túl hosszú

Borotválás nyáron 3 naponta kar-láb-hónalj-intim, télen hetente, de akkor is full leszedek mindent.

Fodrász havonta.

Fogmosás napi 2x, heti 1x fogselyem


N

2020. szept. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Reggel-este tusolok, az esti gyakran fürdés, de van, hogy csak a zuhanyhoz van kedvem. Hajat heti kétszer mosok. Testápolót elég rendszertelenül, néha minden mosakodás után, néha hetekig elfelejtem.


L

2020. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Reggel indulás előtt mosom meg 2 naponta a hajam, ami váll alá ér. Vékonyszálu, hamar szárad, mindennele gyütt 40 percet vesz igénybe. Este pedig lefürdök, ez kb 20 perc fogmosásal és sminklemosásal együtt. Testápolót csak akkor használok ha eszembejut

19/lány

2020. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!