Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tüntessem el a herpeszt...

Hogy tüntessem el a herpeszt 2 nap alatt?

Figyelt kérdés
Már vagy 4 napja van herpeszem, hogy tudnám eltüntetni minél hamarabb?:S
2010. aug. 6. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
A Zovirax egy csodaszer, ez tapasztalat. Nekem sajnos sokszor van herpeszem. Kissé drága , de hatásos szer! Meg ott van még a Compeed tapasz is herpeszre, de ezt még nem próbáltam.
2010. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[Ez akkor jó,ha még nincs kipukkadva]

Egy vattát szeszezz be,tegyél rá sót.

Várd meg amíg a só benedvesedik,a vattát nyomd rá a herpeszre,kb 15 perc alatt kiszívja,utána csak le kell száradjon,azt meg ha kenegeted valamilyen testápolóval,hamar lejön a seb.


Én így kb 3 nap alatt el is felejtem a herpeszemet...


15L

2010. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó.Ez még nem próbáltam,de kifogom ha nekem kijön ez az undoritó dolog a számon:(Én jegelni szoktam,meg tapasz,de hallottam az aloe first spray is jó rá.
2010. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tiszta alkohol is jó,és rá a só?
2010. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen,az is jó.Csak valami erős legyen,ami reakcióba lép a sóval,és felhevül.


15L

2010. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem mindig van itthon zovirax kenőcs, és mikor még teljesen ki se jött, már akkor elkezdem kenni, és kb 2 nap alatt teljesen el is tűnik. szerintem próbáld ki
2010. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegyél rá fogkrémet az leszárítja! Hugom használta neki használt de én még nem próbáltam ki!
2010. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!