Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen balzsam van, amit...

Milyen balzsam van, amit minőségi fodrászok is használnak?

Figyelt kérdés
Vastag szálú, töredezett hajam van.

2020. szept. 11. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában a szulfátmentest ajánljàk
2020. szept. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában mindegyik fodrász mást és mást használ. Legalábbis tapasztalataim szerint. Egyik drágább, másik olcsóbb, de ha van olyan "saját" fodrászod, akihez rendszeresen jársz, fog ajánlani neked. Nekem is ajánlott az enyém olyan hajápolókat, amiket tesz a hajamra, de elég borsos az áruk :/
2020. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyilván mindegyik mást hasznal, de én most konkrét példákat szeretnék, hogy miket :)
2020. szept. 12. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
30%

Amenyik sponzorálja őket.


Sok helyen a cég megkeresi őket, és kapnak bónuszt ha eladják a termékeiket. Még akkor is, ha személy szerint szerintük sząr a termék.

Attól is függ hogy a fodrásznak személyesen, vagy a szalonnak van-e sponzorációja.


Ha a fodrász egyéni szerződés alatt van, akkor jobban megválogathatja. Ha a szalonnak van, akkor csak beállítják a barázdába, hogy ez van, ezt kell promotáĺni.


Ha igazi, független ajánlást akarsz, neten olvass utána, több forrásból.

2020. szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De engem nem ez a része érdekel. Egy sima ajánlást szerettem volna, konkrét terméket, amit mondjuk fodrásztól hallottatok, és bevált nektek, mert ezekben jobban bízom, mint a random drogeriasban, ami vagy beválik vagy nem.
2020. szept. 12. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!