Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arckrém megromolhatott, ha...

Arckrém megromolhatott, ha egy éven belül van, de pattanásokat csinál?

Figyelt kérdés

Ritkán használok krémet, de anyám sokszor belenyúlt koazos kézzel.


Az utóbbi két alkalommal pattanásaim lettek utána... Inkább kidobtam.


Alapból nem vásárolok össze többet, mert a nyári 40 fokban alapból romlanak, plusz anyám belenyúl koszos kézzel...


2020. szept. 12. 14:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Előtte semmi bajom nem volt vele...
2020. szept. 12. 14:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki volt már bontva? Vagy a dobozon vagy a tubusán van egy jelzés (kicsi tubus és rajta egy szám, pl 6M) ami azt jelzi, hogy a felbontástól számítva hány hónapig lehet használni. Pl a példánál amit írtam 6 hónapig. Figyelni kell ezt, hogy használható-e még.
2020. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
12 hónap. Igen fel volt bontva, anyám többször belenyúlt a mocskos kezével is...
2020. szept. 12. 18:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki koszos kézzel nyúl bele, hamarabb is tönkremehet. Ha veszel újat, szerintem olyan helyen tartsd, hogy csak te férj hozzá.
2020. szept. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!