Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű hajfestéket vegyek?

Milyen színű hajfestéket vegyek?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki letolna! Igen itthon szőkítettem a hajam szőkìtőporral és 12%-os oxival! Szép narancssárga lett ! Tisztában voltam vele,hogy ilyen lessz. Az lenne a kérdés,hogy melyik szìnű szőke festékkel lehetne ezt leginkább eltüntetni, hogy valami szép szőkés színe legyen?
2020. szept. 14. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen használj hamvasító pakolást, a Kallosnak van ilyenje: [link]

Én valamilyen natur szőkét vennék, félő hogy a hamvas árnyalatúval zöldes lesz a hajad. De inkább fodrászkellékesbe kérjél segítséget, ha már így jártál, semmiképpen se drogériás festéket vegyél.

2020. szept. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az alfaparfnak nagyon jók a szőke festekei. Hamvasat is kenhetsz rá, nem fog bezoldulni. Mélységben olyasmit javasolnék, mint a leszokitett rész. Nem kell extravilagos.

Egyébként tényleg az lenne a legjobb, ha egy jó fodrászkellekesbe mennél, mert ott látják hogy melyik festék lenne jó neked.

2020. szept. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!