Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha alapvetően hullik a hajam,...

Ha alapvetően hullik a hajam, ha kiszőkíttetem, rosszabb lesz?

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően azt kéne kideríteni, hogy mitől hullik a hajad, mi okozza a hajhullást.

Sokszor hormonzavar áll a hajhullás mögött. Laborban mikor voltál utoljára?

Szedsz valamilyen vitamint?


Nekem egyáltalán nem hullik a hajam a szőkítés miatt, de szerintem ez teljesen egyénfüggő, nem lehet előre tudni.


Mindenképpen menj el vérvételre, ha teheted.

Annyi minden okozhat hajhullást (hormonális gondok, valamilyen gyógyszer mellékhatása, stressz, helytelen táplálkozás)...

2020. szept. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vérszegény vagyok, egy hónapja voltam kivizsgáláson, szedek vasat, egészségesen eszek. Tudom, hogy mi van a háttérben, és mi miatt hullik, az érdekelt, hogy ha kiszőkíttetem, akkor még ennél is jobban fog-e hullani, vagy "csak" ennyire.
2020. szept. 17. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Válaszoltam arra is.

Egyénfüggő, nem lehet tudni előre. Viszont jót nem fog tenni, az biztos.


Vasat mióta szeded? Talán érdemes lenne várni kicsit, vagy szedni valamilyen vitamint, direkt a hajra (a vas mellett).

2020. szept. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!