Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan alkalmazzam a hajamra...

Hogyan alkalmazzam a hajamra a ricinusolajat?

Figyelt kérdés

Már keresgéltem, de csak régebbi posztokat találtam, én meg a mostani véleményekre és tanácsokra lennék kíváncsi :)

Mivel keverjem össze a ricinusolajat? Meddig hagyjam fent? Minden hajmosásnál használhatom? (2-3 naponta)?

És még annyi, ha van tapasztalatotok vele, pl. x idő alatt mennyit nőtt, stb, ne tartsátok magatokban :)



2020. szept. 18. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok a válaszokra.
2020. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Régebben kókusz olajjal kevertem,és az egész hajamra kentem.Most csak magában használom a hajtövekre és a végekre.Mindig megmelegítem,és hajfestő ecsettel rakom fel.Azt,hogy gyorsabban nőtt volna nem vettem észre,de nagyon bedúsult,és sok babahajam lett.Szemöldökre és szempillára is nagyon jó.Lemosni úgy szoktam,hogy először tojást maszírozok bele,mert az zsír oldó,hajat mosni is nagyon jó vele,ha nincs olaj a hajadon.hagyom vagy egy negyed órát,utána W2-vel vagy babasamponnal kétszer átmosom.Most azért nem keverek az olajhoz semmit,mert kíváncsi vagyok így milyen hatással lesz a hajamra.Legalább egy órát rajta hagyom.
2020. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!