Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudom, hogy már nem igazán...

Tudom, hogy már nem igazán aktuális a kérdés, de a strandon jó módszer az, ha zuhanyzás után bekenem magam naptejjel, és úgy megyek a vízbe? Majd ha kijöttem a vízből, megint zuhany.

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 18:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Naptejjel bekenve nem szabad vízbe menni. A víz lemossa a naptejet, és abban pancsolnak a fürdőzők
2020. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Akkor először naptej, utána zuhany?

A vízben így nem lehet leégni naptej nélkül?

2020. szept. 20. 18:59
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

Hiába pontoztok le, nagyon hülye ötlet naptejjel bekenés után menni vízbe. Legalább várjon vele, amíg felszívódik.

Egyzerűbb annyit lenni a napon, ami még nem sok. lehet kapni ilyen szalmakalapot vagy mit, aminek nagy a karimája és az is véd a napfénytől. Vízben gondolom, nyakig vízben vagy, különben minek mennél bele

2020. szept. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igen, de a vízben még jobban le lehet égni, ezért gondoltam előtte a naptejet.
2020. szept. 20. 19:38
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Naptej felkenése után várj kb 20 percet. Felkenés után rögtön bemenni a vízben valóban nincs értelme, hisz egyből lemossa a víz, viszont ha vársz egy kicsit, akkor jobban beszívja a bőröd. Egyébként is kell a naptejnek 15-20 perc, hogy kialakuljon a védelem a nap ellen.
2020. szept. 21. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Akkor naptej felkenése után várok 20 percet, és kell zuhanyozni, mielőtt vízbe megyek?
2020. szept. 21. 06:34
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Drága kérdező, akkor most leírom lassan, hogy megértsd.

1. lezuhanyzol

2. megszáradsz vagy megtörölközöl

3. bekened magad naptejjel

4. vársz 20 percet

5. bemész a vízbe

2020. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Még annyi, hogy medencéknél általában muszáj közvetlenül a medencébe menés előtt zuhanyozni (kötelező, és van mellette erre a célra tusoló). Szóval ha a naptej után várok kicsit, majd zuhanyzok a medence mellett, és bemegyek a vízbe, úgy is jó lehet?

2021. aug. 28. 21:14
 9/22 anonim ***** válasza:
62%

Kedves kérdező. Én nem tudom ezen mi bonyolult :)

Levetkőzöl, bekened magad, vársz 15-20 percet. (már az autoban/indulás előtt is kenheted magad, így több rétegben véd, de csak akkor kendd újra ha az előző beszivodott)

És utána zuhanyzol, majd bemesz a vízbe. Ha kivarod a 15-20 percet, akkor a zuhanyzastol nem lesz semmi baja a naptejnek, beszivja a bőröd! Azt nem tudod lemosni. Nyugodtan menj be a vízbe, és mikor kijossz kend be újra.

2021. aug. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Találd már fel magad egy kicsit... 🤦‍♀️
2021. aug. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!