Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szokatlan kérés lenne egy...

Szokatlan kérés lenne egy szalonban férfiként, hogy vékonyítsanak a szemöldökömön?

Figyelt kérdés
Annyira vastagok akár az ujjaim. Senki sem mondta hogy csúnyák lennének, de szerintem azok.

2020. szept. 23. 05:47
A kérdező szavazást indított:
Ne csináld szerintem
Nyugodtan, egyre elfogadóbbak az emberek
22 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem szokatlan. Sok langyi jár oda.
2020. szept. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre vannak a kozmetikusok... 🤦 Nyugodtan vedd igénybe a szolgáltatást, senki nem fog beszólni.
2020. szept. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokatlan szerintem, ugyanúgy járnak férfiak is szemöldök szedésre. Nem ciki ez.
2020. szept. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem rengeteg férfi cssináltatja, legfeljebb az olyan idióták miatt, mint a ma 05:51-es nem mondják el másnak!

(Gondolom a ma 05:51-es szerint az az "igazi férfi", aki ápolatlan, büdös, gusztustalan!)

2020. szept. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:)
2020. szept. 23. 08:26
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Nézd meg figyelmesen a környezetedben lévö ápoltabb kinézetü férfiakat, sportlókat, vezetöket, munkatársakat, nagyon hamar észre fogod venni, hogy rengetegen teszik rendbe a szemöldöküket, különben a többség vastag, bozontos szemöldökkel járna.

Csak nem beszélnek róla, mert az emberek egy része olyan primitív, mint a 2-es válaszoló.

2020. szept. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Abszolút mindennapos, ne aggódj ezen, nyugodtan csináltasd meg.

☺️

2020. szept. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm szakadjunk már el ettől az ostobaságtól hogy ha egy férfi többet ad a külsejére mint a dezodor-fogkrém-nyolc az egyben sampon/tusfürdő/arclemosó/kutyaszappan/ablakmosó folyadék szentháromsága az nőies meg meleg.

Nem láttam még olyan férfit akinek ne tett volna jót ha kicsit formázza a szemöldökét, bőrtípusának megfelelő arctisztítót, hidratálót és naptejet használ vagy akár ellátogat néha egy kozmetikushoz, vagy megborotválkozik normálisan vagy formára nyírja a szakállát, rendszeresen fodrászhoz jár és ápolja a körmeit. Nem kell piperkőcnek lenni, mindezt lehet úgy csinálni hogy hagyományos értelemben véve is férfias maradjon a külsőd


Úgyhogy menj csak el nyugodtan egy kozmetikushoz, női szempontból ha választanom kell ezerszer inkább szedesse egy pasi a szemöldökét mint hogy annyira bizonytalan legyen a saját férfiasságában hogy tükörbe se néz mert még a végén búza lesz :D

2020. szept. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!