Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok mondani jó arckrémeke...

Tudnátok mondani jó arckrémeket, amik megfizethetőek és megéri is megvenni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és már most vannak kisebb nevető ráncok az arcomon, de gondolom ez genetika is, már pár éve látszódik, meg kicsit pattanásos a bőröm. De azért nem szeretném, ha ez tovább 'romlana'. Most nem zavar, de tudom, hogy ez nem túl egészséges. Nektek milyen arckrémek váltak be? Van valamilyen arcmasszázs, ami jót tesz a bőrnek? Eddig csak sminklemosót használtam rá, még valamikor maszkot, de ennyi. (Nem sminkelek nagyon, még mielőtt ezzel támadnának, alapozót egyáltalán nem használok, csak egy kis púder, mivel könnyen zsírosodik a bőröm és egy kis szempillaspirál, egy kis szemöldök formázás)

2020. szept. 24. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
A Nivea krémek nagyon jók, és figyelj oda a fényvédelemre is, nagyon sokat jelent.
2020. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2020. szept. 24. 20:20
 3/5 anonim válasza:

Novemberben töltöm a 20-at, én ezt használom. Teljesen meg vagyok vele elégedve.

[link]

Nekem pattanásokra is bevállt, mert az aloe vera tartalma miatt a felületi sebek és a pattanások is gyorsabban gyógyulnak és szebben is tűnnek el.

Ez előtt egy Nivea-s krémet használtam, viszont nem szívódott fel valamikor egy éjszaka alatt sem. Nagyon száraz bőrhöz, illetve érettebb bőrhöz ajánlanám.

[link]

2020. szept. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2020. szept. 27. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
2021. febr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!