Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Póthaj helyett felvarrt paróka?

Póthaj helyett felvarrt paróka?

Figyelt kérdés

Régóta növesztem a hajam de sosem nő meg akkorára amekkorára szeretném. Nem szeretném roncsolni a hajam póthajjal és nekem kicsit igénytelen hogy ott vannak azok a valamik amivel rögzítik.

Szerintetek érdemes lenne kipróbálnom a felvarrt parókát? 6 hetente kell eljárni, és újra rögzítik. A rendes haj alatta van befonva, és ahhoz “varrjàk” hozzà.



2020. szept. 26. 18:35
 1/2 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Tudsz linket küldeni?
2020. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem volt nagyon sokáig mikrógyűrűs póthajam, és így visszanézve nagyon utáltam. Órákig ültem ott amíg kiszedték (tépték) a gyűrűket és visszatették. Meguntam, leszedettem és olyan kevés hajam lett hogy egy életre megbántam. Most olaplexet használom, ami segít de nagyon hiányoltam a sok hajat és megtaláltam az Ashlynn Braid-et. Vettem tőlük egy póthajat gondoltam egy próbát megér (kb fél éve) és szerelmes vagyok kb


Damillal működik és nem rögzítik a hajamhoz és nem kellett széttépnem a hajam végét hogy használjam. Nem tudom olyan jól elmagyarázni, én is írtam nekik hogy hogy működik és nagyon kedvesek voltak (beszélnek magyarul), szerintem ha póthajat szeretnél mindenképp őket próbáljátok meg először, minden pénzt megér.


Nem kell másfél havonta a fodrásznál ülnöm, nem kell vele aludnom vagy sportolnom ha nem akarok, és puhább mint a saját hajam:DD


Remélem segítettem!

2020. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!