Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilláláshoz milyen fájdalomcs...

Epilláláshoz milyen fájdalomcsillapító gyógyszer a hatásos?

Figyelt kérdés
Nem tudom használni az epillátort annyira fájdalmas. Arcon szeretném most használni ahol nagyon fájdalmas tud lenni. Milyen fájdalomcsillapító gyógyszer lenne elég hatásos amivel tűrhetővé tenné a fájdalmat? Próbáltam a jeges borogatást, beáztatni a bőrt de ezek semmit sem értek. Algopirin, Flector vagy mi lenne elég hatásos?

2020. szept. 27. 09:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Én egy pohár borral kezdtem😆 Igaz lábon. Arcra jobb a gyanta szerintem, sokkal gyorsabb és azért nem olyan vészes az.
2020. szept. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Istenem, ezek gyógyszerek nem csak úgy szedjük epiláláshoz! Ráadásul ezt nem bőrfájdalomra, hanem belső fájdalmakra találták ki. Ennyire sötét vagy?
2020. szept. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%

Tramadol, fentanyl, igaz akkor már szőrteleníteni se tudnál 😆


Teljesen fájdalommentesse nem tudod tenni a szőrtelenítést max hozzaszoksz.

2020. szept. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Vettem be flektort és kenytem a felületre voltarent. Krém és a gyógyszer együtt hatásosabb, használok hozzá még jégborogatást és majd meglátjuk. Érdekelne aki próbált hasonlót mi vált be, és nem haszontalan hülye megjegyzések kellenek hanem működő megoldások.
2020. szept. 27. 09:42
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Jo hogy nem mar altatasban akarod elvegeztetni valakivel...
2020. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Ha be van áztatva a bőröd és bekened a bőröd testápolóval az még segíthet. Nem tudom melyik a leg hatásosabb gyógyszer de érzéstelenítő krém és gyógyszer együtt érezhetően tompít. A téren milyen gyógyszer vagy krém lenne a célra a leg hatásosabb nem hiszem hogy érdemi választ kapnál itt. Én Lidocain érzéstelenítő kenőcsöt használtam hozzá ez nem vényköteles. Foghúzáshoz is tudtommal lidocaint használnak. Ehhez nem fájdalomcsillapító hanem érzéstelenítő krém kell. A flector vényköteles de egy jó fájdalomcsillapító. Nálam működött a dolog de le kell mosni a bőrt szőrtelenítés előtt. Egy órát kell vele várni még hat. Meleg gyanta még úgy ahogy működik ha az epilátor még sem válna be. De gyantamelegítő, lemosóolaj kell hozzá. A szőrtelenítő krém és a hideg gyanta nekem nem vált be.
2020. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Konkrétan körszakállt szedek le. A hideg borogatás ami otthon volt az gyorsan átmelegszik és semmit sem ért. A fagyasztóból kivett jégakku sokat segít. A gyógyszer szintén használ. A flektor bevállt. Vettem Lindokain kenőcsöt így be tudom fejezni. Gyantával tudom úgy néz ki csak leszedni mert az epillátor elviselhetetlen. Evvel is csak úgy viszi le hogy hogy a hosszú szakállt apránként a csík közé szorítom. Kis felületen ahol nagy fájdalmat kell elviselni, és túl dús a szőr ez így hatásos. Rákentem, lehúztam és nem tudja levinni. Járok lézer kezelésre is, de 30.000ft egy kezelés és már a 3. Testen krém nélkül is epillátorral leszedem ha már be vettem a gyógyszert. Testen a szőrt epillálni a szakállhoz képest fájdalommentesnek mondható. Még „Rudi Bácsin” is a nagy dzsumbújt. Nyilván a Lidokain kenőcs nem alkalmazható nagy felületen, de kicsi és nagyon érzékeny helyeken a jégakkuval hatásosnak talállom.
2020. szept. 27. 11:45
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
Ja hogy férfi vagy! Mégis milyen hisztis!
2020. szept. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Testen fürdés után ha felpuhul a bőr valóban jóval hatásosabb gyantázni. Jégakku terén ha egy jó 2 prcet legalább nincs rajta akkor nem sokat tompít. Fájdalommentes eppilátor nem létezik. Amelyik cég azt mondja hogy az övé olyan az hazudik, vagy az nem epillátor! A jégakkuval felszerelt epillátor sem segít sokat, csak reklámfogás. 2 percig kelett 24 órán át fagyasztott jégakkut rakni a területre hogy hasson.


Hozzá tenném azt is hogy a válaszolók nagy része még csak arra sem képes hogy akár egy bugyuta tanácsot adjon ami neki esetleg segített. Így meg már szerintem abba bele sem érdemes menni hogy a célra milyen gyógyszer, krém hatásos és mi nem. Mert a kellő gyógszerismeret, tapasztalat a hozzászólások alapján nics meg. Mert ugye bár van sokfajta fájdalomcsillapító és krém, kenőcs is.

2020. szept. 27. 12:07
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
Jezus🤣🤣
2020. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!