Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » The Body Shop termékek?

The Body Shop termékek?

Figyelt kérdés
Éjszakai, nappali krémek, hidratálok, tonikok, jók vagy kuka az egész?

2020. szept. 29. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem kuka, de az összetevőlistája alapján szerintem túlárazott. Ennyiért lehet találni jobbat, de persze nem egyformák az igények.
2020. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Jók, tényleg.

Viszont idehaza POKOLIAN túlárazottak. Ismerős Londonból hozza, valami ötöd áron. Eredetit, boltból.

2020. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mi az ami jobb?

Alapjáraton vannak miteszereim, T zóna előfordul hogy zsíros, de most inkább száraz a bőröm, főleg az időjárás miatt.

2020. szept. 29. 20:05
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

En regebben nezegettem a tbs arcapolasi termekeit... vegul nem vettem semmit. Tulillatositott, rengeteg mindenben denaturalt alkohol van (pl szerumok)... :( pedig nagyon csabitottak a finom illatok, de az arcbornek nagyon nem tesz jot. A skinsmartrol vettem par dolgot (pl g&g tonik, c vitamin szerum), meg clinique arckremet hasznalok :) (moisture surge)

Kremmanian nezz utana :) rengeteg a velemeny

2020. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon jók, nekem minden bevált tőlük.

Nem túlárazott, a fair trade mindig többe fog kerülni.

2020. szept. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

5.-nek.


Fertréd...mitől lenne az, mert ráírják?

2020. szept. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

#6

Nem, kicsit jobban utánanéztem a témának, és nem csak ráírják. :)

2020. szept. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akármit nézek a többsége alcohol, parfümös. Kevés a mentes találat, amit meg találtam le van húzva. Pedig kéne valami. :/
2020. szept. 30. 19:02
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

nekem ami nagyon bevált, az a lábradírjuk, testvaj, testjoghurt, és most egy testpermettel is megleptem magam. szerintem ezek kiválóak, a testvajra főleg megéri beruházni, fél évig jó és nagyon hidratál.


arról hogy itt túl van árazva, én azt tudom, hogy párizsban amikor láttam ugyanannyi volt, mint itthon, illetve bécsben is, londonban nem tudom

2020. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Miért lettem lepontozva csak azért, mert nekem beváltak? Ezzel nem a kérdésre válaszoltam volna, vagy mi a probléma?
2020. okt. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!