Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol érdemes horgolótűt venni...

Hol érdemes horgolótűt venni rasztához? Hol lehet? Budapest érdekelne.

Figyelt kérdés
Köszi előte is!
2010. aug. 7. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrét helyet nem tudok, de minden méteráruban árulnak, én nemrég vettem 400 ft körüli áron. Ha valami extra vékonyat akarsz, az lehet, hogy csak nagyobb helyeken van, de olyan 1,5 mm-ig mindenhol szokott lenni.
2010. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
*előre, bocsi, nemfigyeltem...
2010. aug. 7. 19:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Minden méteráruban? Azt hittem ez valami spéci, direkt rasztához készített kütyü, vmi kozmetikai szalonokban, vagy egyéb helyeken... Ezek szerint tévedtem?
2010. aug. 7. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Hehh, nem tudom, nekem exbarátomnak gyönyörű, derékig érő rasztája volt, méteráruban vette a horgolótűt hozzá :D Lehet, hogy van spéci is, de nem tudom mennyivel lehetne különb az:) Én spec csipkehorgoláshoz vettem az 1.5-öset :) ha belegondolsz,egy horgolótű két dolog határoz meg, a fém milyensége, és a horgolófej vastagsága... vastagságra szerintem elég vékony a méterárus, nekem a fémmel sincs bajom, bár ha nagyon ráncigálom, elhajlik, de vissza lehet hajtani...törni nehezen törik el.
2010. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Műveletlen vagyok, nem tudtam, hogy a kettő ugyanaz...


Még csak most gondolkozom rajta, hogy rasztám legyen, de azért az ilyen alapvető dolgokat illene előtte beszerezni...

2010. aug. 7. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!