Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szülőket hogyan lehet rábeszél...

Szülőket hogyan lehet rábeszélni punk frizurára?

Figyelt kérdés

A szüleim nagyon ellenzik a középen taraj,oldalt kopasz összeállítást :D Hogyan lehetne őket rábeszélni ?


16F


2010. aug. 7. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

szoktasd szépen lassan hozzá,először kis taréj majd egyre nagyobb stb..

hidd el,a végén beletörődnek :D

2010. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze,tarajt nem elleneznék,de én borotválásra is gondoltam :p
2010. aug. 7. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:

én unatkoztam és megcsináltam egyik nap, h. leszívtam totál hidrogénszőkére a majdnemfekete hajamat.

nem szóltak semmit.

másnap vágtam egy vadabb fazon

és az azt követő héten tettem bele pár színt. (lila és rózsaszín árnyalatai) valamint természetes hatású picit sötétebb szőke melírt

mindezt 15 évesen :D egy szavuk nem volt... utólag am se tud mit csinálni... sztem állj neki! :D

15/L

2010. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a kérdésed hülyén van leírva:

ha magadnak akarsz ilyet akkor dumálj velük tovább vagy állíts be a kész fejeddel aztán akkor meg már ugyis csak dicsérni fogják.

ha nekik akarod akkor álmukba vagy kötözd le őket :D

2010. aug. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,utolsó,neked is,jobb kedvem lett :DDDDD
2010. aug. 8. 01:31
 6/6 anonim ***** válasza:
23:53 - ez kész ... :DDD
2010. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!