Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajnövesztő technika...

Milyen hajnövesztő technika jött be?

Figyelt kérdés
Sok videót láttam már de sok hamis belőle ugye, érdekelne nektek mi jött be

2020. okt. 2. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Békén hagyás, rendszeres vágatás, kiegyensúlyozott táplálkozás és várni kell.
2020. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Egészséges, vitamindús étkezés, havi-kéthavi egészségügyi hajvég vágás.
2020. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit a többiek írtak, de azzal kiegészíteném, hogy nem kell vágni, ha nincs eltörve. Nem fog gyorsabban nőni, ha levágod azt is, ami egészséges. Ha havonta vágatod, akkor mindig levágod ami épp kinőtt, úgy sosem fog megnőni.
2020. okt. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Abbahagytam a hajfestést és elkezdtem hajvitamint szedni.Még nem vagyok megelégedve,de elég sokan megjegyezték,hogy sokat nőtt a hajam.Évente max háromszor megyek fodrászhoz
2020. okt. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4: Melyik vitamint szeded?
2020. okt. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4 hónapja a phyto phaneret,de ha elfogy Alline-t fogok venni (azt mondjàk az a hajkapszulák ferrarija)
2020. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6: Ezt?

[link]


[link]


És hol lehet kapni?

2020. okt. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen :)
2020. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én külföldön élek,itt lehet kapni,de szerintem tudsz rendelni online.Amúgy a phyto-s vitamin alapja a boragóolaj,van benne még cink,C-vitamin meg B-vitaminok.Az Alline-os vitaminba meg keratin van (500 mg/2kapszula/nap),szintén cinkkel meg B-vitaminokkal kiegészítve.Habár még nem próbáltam,de a keratinos samponok nagyon bejöttek,és eddig meg se fordult a fejembe,hogy kapszulában szedjem,de egyre jobban érdekel :)
2020. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
idő! :)
2020. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!