Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van Budapesten olyan fodrászat...

Van Budapesten olyan fodrászat ahol tudnak kék hajat csinálni?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék kék hajat. Egyszer volt nekem amit én festettem, és nagyon bejött de most mindenképp fodrásszal szeretném csináltatni. A frizura maradna mint a mostani, csak kék színűt akarok. Sima egyenes haj frufruval csak kék színben csillogna. Ismertek olyan fodrászt Budapesten ahol nem lenne gond ilyen színt megvalósítani? Nem ilyen tengerkékre gondoltam, hanem kicsit sötétebb mercury kékre. 23L <3

2020. okt. 5. 20:19
 1/2 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező. Szinte bárhol megcsinálják , de tudomásom szerint előtte szőkére csinálják a hajat és utána festik be kékre. Egyszerűbb egy lemosható amit otthon meg lehet csinálni. De sok sikert kívánok hozzá!
2020. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nem gond ha előtte szőkíteni kell. :)

Csak legyen szép és egyenletes kék mindenhol :D

A lemoshatókat nem szeretem, mert nem tartós és a következő hajmosásnál már kopik nekem sajnos. Én direkt tartós kéket akarok. Csak gondoltam ez ilyen extrém színhez tartozik és max ilyen extrém színekkel foglalkozó fodrászok csinálják jobban :D

2020. okt. 5. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!