Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami hullámosító/göndörí...

Van valami hullámosító/göndörítő sampon ami nem túl drága?

Figyelt kérdés

Egyenes hajam van, és azt szeretném megtudni, hogy van-e valami viszonylag olcsó hullámosító sampon. Tudok mindenféle ilyen hajgöndörítő spray-kről, de én konkrétan sampont keresek... Tudom, hogy ha van is [mármint én nem tudok ilyenek létezéséről, de eddig nem is nagyon kerestem : D], akkor se lehetnek túl hatásosak, de azért jó lenne :] Légyszi, ha van tippetek írjatok^^

13/L


2010. aug. 8. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem nincs olyasmi, vegyel olyan hajhullamositot
2010. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Háát ilyenről még én sem hallottam:O

De ha van olyan göndörítő spray, akkor leírnád nekem, hogy mik vannak?:) Csak 1-2-t, mert érdekelne nagyon...:)

2010. aug. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2.nak:D

Studio Line hajgöndörítő spray-1000 FT

Loreal-tól a Hot Curl Spray (nemtom mennnyibe kerül)xD

ha eszembe jut még vmi akkor írok:D

2010. aug. 8. 11:27
 4/7 A kérdező kommentje:

2.nak:D [link]

itt egy csomó van^^

2010. aug. 8. 11:30
 5/7 anonim ***** válasza:
De ezek is inkább arra jók, hogy ha alapból legalább hullámos a hajad, kicsit rendezettebbé teszi (esetemben csak zsírosnak tűnik tőle), vagy ha göndörítesz, talán tovább megmarad, ergó semmi értelme. Jó lenne, de ha ilyesmit akarsz, dauer, amit meg ugye nem javaslok. Sajnálom, marad a csavargatás.
2010. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én tony&guy hajgöndörítő spray használok. nagyon jó!!
2010. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
wííí köszönöm majd kipróbálom:)(L)
2010. aug. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!