Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Foreo készüléket megéri...

Foreo készüléket megéri venni, és segít a bőrön, vagy pénzkidobás?

Figyelt kérdés

#arctisztító #Play plus
2020. okt. 7. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Totál pénzkidobás, lehet élni nélküle is. A kezeddel is meg tudod mosni az arcod. Manapság már egy csomó olyan dolgot kitalálnak amivel pénzt lehet kihúzni az emberek zsebéből és megmagyarázzák, hogy nem tudsz nélküle élni. Mindezt több tízezer forintért.
2020. okt. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy pénzkidobás, mert ha valaki szeretne egy arctisztító készüléket, akkor ez egy jó választás (bár az újabb verziók szerintem nagyon túlárazottak, érdemesebb az egyszerűbbek közül választani, a lényeget azok is tudják). Szóval jó és tényleg alaposan, de kíméletesen tisztít, viszont egyáltalán nem kulcsfontosságú egy jó arcápolási rutinban, inkább csak egy plusz. Ha úgy érzed, hogy te nem tudod eléggé hatékonyan megtisztítani a bőröd, akkor segít és emiatt okozhat látványos javulást, de mást azért ne nagyon várj.

Nekem másfél éve van egy play plus-om és nem bántam meg, hogy megvettem, használom is még (de nem minden nap), viszont hiába szeretem, nem gondolom, hogy nélkülözhetetlen lenne. Ha már itt van, szívesen használom, de ha nem lenne, akkor is meglennék nélküle.

2020. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kis play pluszom van, jol tisztit, puha es szep tole az arcom, nekem megerte.
2020. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
62%
Általában az mondja, hogy pénzkidobás, aki még sosem használta. Sok embert ismerek, akik rendszeresen használnak FOREO arctiszítót, de szinte senkit nem, aki megbánta volna. Max. azt mondják, hogy az olcsóbb változat is jól teszi a dolgát és már inkább azt vennének. A napi arcápolási rutinba szerintem nagyon jól megfér a LUNA, sőt, pluszt ad hozzá!
2020. okt. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DominikX ***** válasza:

Nekem foreo Luna 3 van Meg kèk színben.

Ha tehetném akkor inkább egy olcsóbb verziót vennék ( max 100 EUR), és beszerezném a foreo Bear készüléket. Nagyon drága, de tudomány által van bizonyítva, hogy tenyleg működik.

2020. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!