Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kémiai hámlasztó az a bőrradír?

A kémiai hámlasztó az a bőrradír?

Figyelt kérdés
Mert amikor megkérdeztem akkor a dm-es hölgy a bőrrdírokat mutatta.

2020. okt. 8. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom te mit értesz bőrradírozás alatt és hogy mit mutatott a hölgy bőrradír alatt :)


Szerintem a bőrradírozás az egy gyűjtőfogalom és azon belül vannak biológiai, kémiai hámlasztók illetve a tipikus szemcsés krémek, magok amivel fizikálisan le tudod radírozni a bőröd :)

2020. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan radírnak a fizikai hámlasztókat mondjuk, tehát ami szemcsés és dörzsölöd vele a bőröd. Kémiai hámlasztó az, amit felkensz, és leszedi az elhalt hámsejteket, nem kell "mozgatni".
2020. okt. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es leírta tökéletesen.
2020. okt. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és a combon lévő pattanásokra melyiket használjam? Esetleg tudtok terméket ajánlani? [link]
2020. okt. 9. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
A bőrradír az fizikai. A kémiai az valami gyümölcssavval, AHA savval történik. Arcara elvileg jobb a kémiai, mostanában legalábbis nagyon sokan mondják, hogy arcot nem is kéne egyáltalán radírozni mert túl érzékeny ott hozzá a bőr. De a comb elég nagy felület, a bőr is vastagabb, szerintem oda mehet a radír. A hámlasztók általában kisebb kiszerelésűek és drágábbak, combra meg elég sok kéne.
2020. okt. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Organic Shopnak vannak elég jó nagy szemcsés radírjai testre.
2020. okt. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem a kémia hámlasztók az aha, bha, pha savak. A bőrradír nem kémiai hámlasztó. A drogériás hölgy nagyon képben volt. Ilyen hámlasztókat amúgy drogériában nem nagyon lehet venni, neten keresd őket.

Ami a combodon van, azt pedig nagyon nem célszerű bőrradírral dörzsölgetni, mert csak rosszabb lesz, sőt a hámlasztó se való rá. Bőrgyógyász ír majd rá krémet. Különben is inkább szőrtüszőgyulladásnak tűnik.

2020. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!