Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nagyon erősen...

Szerintetek nagyon erősen kopaszodok?

Figyelt kérdés

[link]

Mit lehet tenni ellene?

Ilyen stádiumnál mennyibe kerül egy hajbeültetés?



2020. okt. 10. 19:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
32 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez még így maradhat tíz évig.
2020. okt. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Én inkább tolatnám nullással, mint hajbeültetés. Amúgyis rövid hajad van, szerintem jól is állna, határozottabb lenne a megjelenésed is és kevesebb törődést is igényelne.
2020. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Önbizalom!!!

Nem kell az a hajbeültetés!

2020. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem sem kell hajátültetés, mert az amúgy is csak par évig marad meg aztan ujra kihullik,de addig is olyan békán néz ki
2020. okt. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Az sem biztos, hogy egyáltalán megmarad a beültetett haj. Lutri, pénzkidobás.
2020. okt. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg: menj el egy konzultációra ill. bőrgyógyászatra és endokrinológiára is! Az orvosok hitelesebb infót adnak
2020. okt. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
56%

Haj témába genetika és a DHT a kulcs.


Alapvetően valószinűleg nem az van hogy neked sokkal magasabb a DHT szinted, hanem a hajhagymáid kevésbé tolerálják ezt. A fej hátsó részén lévő hajhagymák DHT toleránsak, ezért ezek maradnak meg / ültetik át.


DHT blokkoló javíthat, vagy stabilizálhatja a helyzetet.


"finasteride" a sztenderd 'amerikai' megoldás, ez nagyban blokkolja a tesztoszteron DHT-vá alakulását.

Itthon nem hiszem hogy felírják csak kopaszodásra, alapvetően prosztata megnagyobbodás miatt szokták.



Mit csinálok én ?


Cink

Fűrészpálma [link]

Sampon: Schwarzkopf Men A+ Arginin+ Shampoo ( van mindenféle kencefice, olaj minixodil vagy mi, ezeket nem próbáltam )

+ sport egészséges, stresszmentes életmód


Van aki szerint a túl sok szekszuális aktivitás, is emelheti a DHT szintet, ez azért nem tudom mennyire mítosz.


Ezeket érdemes, próbálni de pár hónap biztos kell mire bármi látható lesz.



Meg persze mindig ott van a 0-ás és penge. Szerintem ez is oké ha mondjuk a harminc körül vagy, sőt nem is ritka. Én mondjuk nehezen tudok egyelőre azonosulni ezzel így 22 évesen, korombeli csajok nem nagyon tudnák ezt hova tenni.


Ha van felesleges pénzed a hajbeültetés pár millióbol jó eredményt tud elérni.

Elon Musk-nak például 10 évvel ezelőtti képein kb. 0 haja van, most meg tök oké.


Összeségében nem tudom nehéz kérdés ez, biztosan megpróbálnám kopaszon legalább 1x. Mielőtt bármibe belefogok.

2020. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Igen, alaposan kopaszodsz.

Ilyenkor a legjobb, amit tehetsz, hogy tükörre borotválod az egészet.

2020. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!