Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajápoló termék jó...

Melyik hajápoló termék jó száraz hajra? Göndör is. Nem schauma és társai, hanem minőségi terméket keresek.

Figyelt kérdés
2020. okt. 11. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Gillette Mach 3. Minden hajtípusra az a legjobb, kétnaponta használom én is.
2020. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem szörnyen száraz, töredezett volt a hajam. Most használok rá 2 hajolajat:

-Pantene PRO-V Glatt& Seidig(argán olajos)

Ez egy hajvégápoló, az argánolaj nagyon jót tesz a hajnak. Ajánlom mindenkinek, és még az illata sem rossz(pedig az argánolaj elég büdös)

-Syoss Professional Performamce Beauty Elixir

Ezt pedig csak annak ajánlom, akinek tényleg nagyon nagyon száraz haja van. Én ezt edzés után szoktam használni, mert a párától/izzadtságtól szana-szét áll, este ezzel beolajozom, reggelre beszívja a hajam. Mindkettőt már 2x vettem újra


Nálam a samponnak nincs jelentősége, nem vettem észre különös változást amikor sampont váltogattam(jó pár hónapig használtam, tehát lett volna ideje)

De a balzsamot/pakolást nagyon fontosnak tartom.

Én a L'Oréal paris ELSEVE Dream long SOS Hajpakolását használom, az illata csodás, és persze a hatása is. Használom már pár hónapja, és jelentősen kevesebbet törik a hajam, és kevésbé száraz. Fényes és puha lesz tőle. Nagyon ajánlom!!

2020. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

2es vagyok.

Még annyi, hogy nekem az okozott még forradalmi változást, hogy éjszakára befontam, vagy feltűztem, így nem gubancolódott, és fakefével fésültem ki, amitől nem töltődött fel statikusan

2020. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is az edzés miatt mégjobban csomósodik alul. Kipróbálom azt ,amit ajánlottál nagyon száraz hajra. Annyira nem száraz az enyém, lehetne rosszabb ,volt is, de nemszeretném hagyni tönkre menni.
2020. nov. 27. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!