Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha havonta egyszer az egész...

Ha havonta egyszer az egész hajam újra festem tönkre megy?

Figyelt kérdés

Ha nem csak a tövét, hanem a hosszát is újra kenem minden hónapban.

Lapockáig erő hajam van, foltokban kopik ki a tartós hajfesték



2020. okt. 11. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen rendszerességgel igen. Viszont, ha odafigyelsz rá, mit kensz a hajadra, akkor mérsékelheted annak tönkretételét.

Ha egy fodrász mondjuk elszúrja a hajad szőkítését, a másik sem viccből fogja azt mondani, hogy csak egy hónap múlva tud vele kezdeni valamitm

2020. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
nem hiszem en is festem minden honapba es derekig ero dus hajam van. attol fugg milyen festeket hasznalsz vegyel jo minosegut ami ammonia mentes az nem karositja. meg az se mindegy milyenre fested a hajad
2020. okt. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó minőségű a festék és (még) a hajam is.

Mivel sötét az alapszín, így előbb szokiteni kellett az sem viselte meg, de a rafestett szín minden mosasnal fakobb lesz.

2020. okt. 11. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha világosabbra akkor meg főleg meg fogja sajnos viselni. Nem fog letörni az egész úgy ahogy van de száraz, törékeny lesz és akármennyire ápolod rendszeresen kell majd vágatni a végét hogy esztétikus maradjon.
2020. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyszer lett szokitve a hossza.

Tehát a hosszát csak egy másik színnel kennem át havonta.

2020. okt. 11. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hosszt elég 3-5 havonta. Enyémet tönkretette, már nem is festem
2021. jan. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Milyen színűre festetted?
2021. jan. 15. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!