Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szóltak a szüleid mikor...

Mit szóltak a szüleid mikor kiszedted a szemöldököd?

Figyelt kérdés

Gondolkodom azon hogy kiszedjem a szemöldököm,mert már nagyon idegesít hogy amikor visszanézem a képeimet, és ott van. Nem olyan hatalmas,de kezd ránőni. Félek,mit szólnának hozzá, és hogy piszkálna is érte a nővérem...Segítsetek!

13/L


2010. aug. 8. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nekem 14 évesen szedte ki a legjobb barátnőm. Anyu semmit nem szólt hozzá. Szerintem észre se vette :D Nem a szemöldökömmel van elfoglalva.


18/L

2010. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha csak a kiálló szálakat szeded ki, ami tényleg nem való oda, de meghagyod a szemöldököd természetes alakját, szerintem nem lesz gond. Sőt, lehet észre sem fogják venni. :D
2010. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ebbe bele kell a szülőket avatni? omg. amikor engem zavart a szemöldököm körül pár kósza szál, fogtam egy csipeszt és kiszedtem. ha nem kiszeltüncis szemöldököd van, aminek a felét el akarod távolítani, akkor nem fogják annyira észrevenni. piszkálni miért fog?:DD a nővéred is szedi, nyugi^^ 13 évesen nem vagy fiatal hozzá.
2010. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit.Anyum gyantázta le amikor 13 voltam.20/L
2010. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerencsére nem Kiszel Tündés szemöldököm van.xD
2010. aug. 8. 17:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

közölték itthon,hogy végre XD

13éves voltam akkor :d ja és szard le hogy piszkál-e nővéred meg stb..:D

2010. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is anyukám szedte ki elsőnek:)
2010. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
először menj el kozmetikushoz és szedje ki ő. utánna már te is tudod az ujranőtt szálakat! szerintem elég undi ha valakinek nincs kiszedve a szemöldöke..
2010. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!