Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma voltam gyantáztatni a...

Ma voltam gyantáztatni a bajszom, de nagyon furcsán csinálta most meg! Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagyon piros, és borzasztóan éget, ennyire még sosem fájt utána. A tükörben megnéztem és látszik, hogy a bőrömet is leszedte a szőrrel együtt!!! :( Persze nem vastagon csak Én meglátom! Egyszer már előfordult ez, de akkor kb fél centis helyen és meglátszott egy pár napig a nyoma is! :( De most az egész ilyennek látszik!!!:( Mit tehetnék? Mit kenjek rá? neogranormonn van itthon. nagyon fáj! :( :(
2008. nov. 28. 18:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
a hideg víz mindig jó a gyulladásra, én níveával kenem, magamnak szedem a bajuszom, s minél többször szeded, anál ellenálóbb lesz a bőröd, nekem már nem is szokott fájni
2008. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Neogranormont, de még jobb, ha körömvirágkrémet teszel rá. Reggelre rendbejön. Kezdő a kozmetikus?
2008. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szia! köszönöm szépen a tanácsodat! Most voltam kb negyedjére bajuszgyantán, de sosem fájt ennyire. És ha közelről nézem látszik, hogy bőrt is szedett le vele!:( Így is jó a hideg víz és a nívea?
2008. nov. 28. 19:06
 4/11 A kérdező kommentje:
szia "utolsó" válaszoló! Köszi a tanácsot! :) Nem kezdő, már régóta hozzá járok, de csak kb negyedjére volt most bajuszgyantám.
2008. nov. 28. 19:17
 5/11 anonim válasza:
szia! ne aggódj! én egyszer magamnak téptem le a "fél fejemről" a bőrt. Igen, a bőröd erősödni fog. A legjobb kenőcs rá egy Alsol nevezetű, patikában kapható készítmény. Ne sajnáld róla a krémet, aztán tegyél rá egy hideg vízes vattát. Ha tényleg lejött a bőröd, akkor gyorsítja a gyógyulást és gyulladáscsökkentő is. Ha legközelebb mész, csináld meg lefekvés előtt és reggelre egyáltalán nem is lesz se piros, se érzékeny. Sok szerencsét!
2008. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi! Sajnos nekünk nincs itthon ilyen kenőcsünk, a neogranormonn is használ neki, ha sokat kenek rá?


igen, nagyon lejött a bőr sajnos:( tiszta piros, ma vásárolni is úgy mentem, hogy egy réteg alapozót tettem rá... így már nem olyan gáz, de mégis látszik... :S

2008. nov. 29. 12:53
 7/11 anonim válasza:
A gyanta nagyon forró volt, ezért szedte le a bőrt is. Ennek a kezelése gyógyszertárban kapható, arcra kifejezetten gyulladáscsökkentő, a az égésre kapható krém kezelésével, gyógyítható!Nem szabad addig semmilyen sminket rátenni takarás szempontjából.
2008. nov. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!!
2008. nov. 30. 15:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Neugranormonnt tegyél rá! Én is kozmetikus vagyok de még soha nem fordult elő ilyen velem! Ne menj szoliba mert pugmentfolt jöhet létre mivel ott lejött a bőr!
2008. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm! Amúgy ugye ha ráteszi a gyantát... akkor ugye 1x kell lehúzni? Mert ő 2* húzta ugyanazon a helyen, szval lehet, h ettől is lejöhetett a bőr? :S


És a nívea krém vagy a neogranormonn jobb rá?

2008. nov. 30. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!