Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire károsítja a fekete...

Mennyire károsítja a fekete hajfesték a hajat, ha csak 2,5 havonta festetem?

Figyelt kérdés
2008. nov. 28. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre h a feketére festett hajterületem jobban károsodna. A fekete hajfestékben azok az anyagok károsabbak, amik a szervezetbe jutnak.
2008. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mármint ami beszívódik a bőrbe, az káros? Vagy ha belemegy a szembe? Akkor a hajat nem roncsolja nagyon? Köszi szépen a választ!:)
2008. nov. 28. 22:59
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
A fekete hajfesték a leg rák keltőbb anyag!Én meg gondolnám.. a helyedbe.
2008. nov. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem a fekete hajfestektöl,ugy hullott mintha beteg lennek,azota szökitettem,igy érdekes nem hullik már:)
2008. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nekem nem hullik, de nem is akarom, h hulljon, ezért festetem csak 2,5 havonta...úgy jó nem?
2008. nov. 29. 19:37
 6/10 anonim ***** válasza:
2,5havonta? az csunya mert mar egy honap utan lenol... en is feketere festem evek ota es azt kell mondanom nagy fellélegzés volt a szőke után, mert mikor szőke voltam borzasztóan hullott a hajam, igy a feketevel nincs semmi gond. Szerintem a kevesbe roncsolo hajfestekek koze tartozik, de ha belegondolsz mindegik roncsolja a hajat, de ha hasznalsz pakolast es havonta befested garantaltan nem lesz probléma a hajaddal és még szép is lesz :)
2008. dec. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Nekem a fodraszom mondta hogy a fekete hajfestek karositja legjobban a hajat,es igaza van mert ameddig feketere volt festve a hajam rettenetesen hullott.
2008. dec. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
10:29 es válaszölónak: Köszönöm szépen a választ, meg a többieknek is, esetleg tudnál nekem ajánlani ilyen hajpakolást? Mert gondolom te nő vagy, és ti jobban értetek az ilyesmihez! :) Előre is köszönöm!
2008. dec. 1. 20:06
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 havonta festem:D És nem csúnya, mert barna észre se venni a lenövést. Én a Kallos nagy tégelyes pakolást ajánlom fodrászkellékesből
2008. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2008. dec. 2. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!