Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok milyen dezodort és...

Lányok milyen dezodort és parfümöt használtok? Márkán belül a típust is leírhatod.

Figyelt kérdés

2020. okt. 23. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Nivea Pearl&Beauty izzadásgátlót és dezodort.

Parfüm változó, de 3 állandó visszatérő van. Nyárra Armani Acqua di Gioia, hidegebb hónapokra Armani In Love With You és YSL Black Opium.

24l

2020. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

- Fa Pink Passion spray

- Charlie Blue parfüm

- Versace Bright Crystal Abosolu

- Coco Chanel Mademoiselle Intense

2020. okt. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elég izzadós vagyok, de az utóbbi években a Garnier minerals bevált izzadásgátlásra. Parfümből Lancome Miracle-t használok.
2020. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dezodornak én is Fa Pink Passion sprayt és parfümnek Donna Karen New York Be Delicoust.
2020. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dezodornak valamilyen illatmenteset, mert nem szeretem ha keveredik a parfümömmel. Most jelenleg Nivea van. A parfümöm pedig Katy Perry Mad Potion. Elég tömény mások szerint, de én imádom :D
2020. okt. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ari by Ariana Grande.

Meglepően jól sikerült pézsmás-gyümölcsös illat. Különlegesebb, mint a legtöbb celebparfüm.

Viszont ez sajnos a Cloud utáni új darabokról már nem mondható el.

2020. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dezodor évek óta a Fa Mystic Moments, ritkábban Rexona Sexy Bouquet.

Parfümöm nagyon sok van, legdrágább a Versace Bright Crystal (de ez szigorúan “munkaparfüm”, csak az irodába, esetleg valami egyéb hivatalos eseményre), legolcsóbb meg egy kb 1500 Ft-os dm-s kis édes lötyi, ami amúgy az árához képest meglepően kellemes és tartós.

2020. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!