Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keratinos tartós hajegyenesít...

Keratinos tartós hajegyenesítésről vélemény?

Figyelt kérdés

Milyen fajta keratinos hajegyenesítés jobb: brazil vagy lisse design vagy Impliss vagy cococchoco?

Árt a hajnak, roncsolt lesz utána a haj? Vagy egészségesebbé teszi? Meddig tart? Milyen gyakran kell újracsináltatni (hány havonta)? Hogyan kell a hajat ápolni azután, hogy megcsináltatja valaki ezt? Aki ezt megcsinálta még szokta vasalni, beszárítani a haját egyenesre? Vagy már magától egyenesen szárad meg a haj (vagy úgy, hogy csak egy kicsit kell szárítani)? Még szokott göndörödni ezután a haj?

Viszonylag dús, derékig érő, néha hullámos hajam van, azért szeretném megcsináltatni, hogy ne kelljen annyi időt elvesztegnem azzal, hogy rendbe szedjem a hajam. Reménykedem benne, hogy könnyebben kezelhető, simább, egészséges, egyenes hajam lesz.

Köszönöm előre is a segítséget :)



2020. okt. 23. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer voltam cocochoco kezelésen. Ez elsősorban ápolja a hajat, mellékhatásként egyenesíti.


Árt a hajnak, roncsolt lesz utána a haj?


Nem, épp ellenkezőleg. Puha, selymes lesz tőle.


Vagy egészségesebbé teszi?


Igen.


Meddig tart?


2-3 hónap a gyártó szerint, de általában több. Nekem 5 hó apig nem kellett hajvasalóhoz nyúlni.


Milyen gyakran kell újracsináltatni (hány havonta)?


Érzed, hogy mikor kopik ki a hajból.


Hogyan kell a hajat ápolni azután, hogy megcsináltatja valaki ezt?


Az első 72 órában nem érheti víz, pára, nem szabad összekötni, elcsatolni. Utána szulfátmentes samponnal szabad mosni.


Aki ezt megcsinálta még szokta vasalni, beszárítani a haját egyenesre? Vagy már magától egyenesen szárad meg a haj (vagy úgy, hogy csak egy kicsit kell szárítani)?


A hajszárítás fontos, a hőre aktiválódik az anyag, attól egyenesedik ki. Beszárítani nem kell, kifésülöd, megszárítod, átfésülöd, kész.


Még szokott göndörödni ezután a haj?


Én alvásnál össze tudom gyűrni a hajam, de átfújom hajszárítóval, és kisimul.

2020. okt. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
63%

Nekem régebben volt egy tartós hajegyenesítésem ami nem cocochoco volt, viszont nem emlékszem a nevére. Ez elég jól bevált, hajmosás után megszárítottam, átvasaltam és tartott következő hajmosásig.

Ezen a nyáron cocochoco-val lett csinálva, nálam ez elég kismértékbe vált be, inkább csak segítette a formázást.

Sajnos nekem elég macerás a hajam, alapjáraton göndör-hullámos keverék és elég nehezen kezelhető,így gondolom ez is közrejátszik.

Röviden én cocochocot biztos nem csináltatok következőnek, mert minden szabályt betartva nem volt hatásos.

Mindkét egyenesítés esetében szebb, puhább lett a hajam, tehát ez mindenképp pozitívum. :)

2020. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy hajmoása utná visszaállt, brazil...
2020. nov. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!