Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör a hajam és én hosszúra...

Göndör a hajam és én hosszúra akarom növeszteni de amikor nő 3 centit akkor úgy begöndörödik miközben én egyenes hajat szeretnék. Mit tehetnék? (hajvasaló kizárva)

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Mért zárod ki a hajvasalót?

Akkor élj göndör hajjal, ennyi.

2010. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy göndör hajú ismerősömnek tartós egyenesítéssel megcsinálták. érdeklődj a fodrászodnál.
2010. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azért zárom ki a hajvasalót mert ha jól tudom az egészségtelen a hajjal szemben nem? mert ha nem akkor hajvasalóval megtudnám oldani
2010. aug. 9. 13:30
 4/8 A kérdező kommentje:
jaa plusz még 12 éves vagyok, ajánlanátok a hajvasalót?
2010. aug. 9. 13:37
 5/8 anonim ***** válasza:
most nem az volt, hogy hajvasaló kizárva? -_-"
2010. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
remingtonok nagyon jók. 12 évesen sztem kérdezd meg a szüleidet, h megengedik-e a tartós egyenesítést, mert a vasalástól hamar törni kezd majd, és vágathatod le...
2010. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kb 3 év és rájössz és marha jó a göndör haj
2010. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha göndör a hajad akkor azt csak beavatkozással lehet kiegyenesíteni. (Pl.:hajvasaló)de mivel azt mondtad,hogy az kizárva mivel károsítja a hajat ezért sokkal jobbat nem lehet ajánlani mivel a fodrászok is csak károsító dolgokkal tudják elérni.Kivéve ha rohadt sok pénzért megtudsz szerezni vmilyen csodaszert és az kiegyenesíti egy bizonyos időre,de ezt csak a tv-be hallottam.:)
2010. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!