Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen jó korpásodás elleni...

Milyen jó korpásodás elleni sampon jött be nektek?

Figyelt kérdés

Eleinte Baba sampont használtam, de attól nagyon korpásodott a hajam. Ezért rátértem a Nizoralra. Úgy használtam, ahogy el volt írva, tehát eleinte heti 2x egy hónapig, aztán utána heti 1x. Ez eleinte sikeres volt, vagy legalábbis kevésbé voltam korpás. Egy idő után azonban ugyanannyira visszajött, mint volt.

A fodrászom azt ajánlotta, hogy szárítsam meg hajszárítóval a hajamat, és ne csak a törölközőmmel. Ez nem segíttett eddig sokat. Most a head&shoulders-et használom 2-3 hajmosás óta, remélve, hogy ez segít.

Elég hosszú (olyan 6-cm hosszú) és sűrű hajam van.

Ha nem segítene, akkor ti mit ajánlotok?


16/F



#haj #sampon #zsíros haj #korpa #korpásodáselleni sampon
2020. nov. 4. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Vichy Dercos korpa elleni sampon. Drága de szerintem megéri, legalábbis nekem ez az egy segített.
2020. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem, csak a kopaszra borotválás végül.
2020. dec. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendben, azért én inkább a Vichy-t próbálom ki először :D

Köszönöm a válaszokat :D

2020. dec. 29. 10:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Head&Shoulders nagyon bevált, megszüntette a korpásodást. Azonban érdemes kb 4-6 havonta átváltani valami másra, mert nekem egy idő után megunta a fejbőröm, és újra viszketni/korpásodni kezdett. Remélem neked is be fog válni! :)

18/L

2020. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!