Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten egy jó fodrászat/fo...

Budapesten egy jó fodrászat/fodrász?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta ugyanahoz a fodrászhoz jártam, de sajnos Ő nemrég nyugdíjba ment. Szóval most egy új fodrász után kutatok. Eddig voltam egynél, de nem bizonyult a legjobbnak.


Ismer esetleg valaki egy olyan fodrászt, aki

- azért már több éve űzi ezt a szakmát (a régi fodrászom miatt inkább az idősebbekben bízom ilyen téren);

- megkérdezi, hogy a vágás után bekenheti-e a hajam kenceficékkel, vagy sem (utálom, ragadok tőlük... amúgy az lenne a legjobb, ha csak 1 valamit használnának és abból is keveset); és

- odafigyel az eszközei tisztaságára?

Illetve persze jól is érti a szakmáját. Én úgy vagyok vele, hogy inkább a régi frizurákat ismerje jobban, ugyanis az alapok a legjobbak. Bocsánat, ilyen régimódi vagyok (22L).


Előre is köszönöm, ha valaki tud ajánlani egy fodrászt/fodrászatot! ^^



2020. nov. 5. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Black Hair Downtown, keress rá fészen. Bio termékeket használ, tőlem még azt is megkérdezte anno első alkalommal, hogy ajánlhat-e sampont. Ha szólsz, hogy nem szereted a kenceficét, odafigyel, de amúgy is mindig megkérdezi tőlem, mit tehet rá.

Van mesterfodrász csaj és szalonfodrászok, attól függ, mennyit szánsz rá. A mesterfodrász csaj tök profi, oktató is, szóval őt tudom ajánlani.

2020. nov. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! ^^

Általában csak egy kis igazítást, néha vágást szoktam kérni tépett hajvéggel, szóval erre nem szeretnék olyan sokat szánni, de tudom, hogy a fodrászat alapból nem olcsó multaság.

De körülnéztem, egész jónak tűnik a hely, lehet, hogy majd benézek :D


Ha még van más ajánlás, szívesen várom ^^

2020. nov. 6. 00:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Merrefelé keresel?Budapesten belül?
2020. nov. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen. És inkább a belső részeken. Nem mennék ki szívesen pl az Örsig.
2020. nov. 6. 18:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Házhoz menő fodrász is érdekel?
2020. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Van olyan? :O

De amúgy nem igazán. A mostani körülmények miatt is, meg igazából nem Budapesten lakom.

(Ha feljönne a kérdés, hogy akkor miért nem ott keresek fodrászt, ahol lakom, a válasz az, hogy itt falun nincs jó fodrász.)

2020. nov. 7. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Most milyen hosszú a hajad?
2020. nov. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

50-60 cm közötti. Kb derékig ér.

Amúgy mi ez a sok kérdés? XD

2020. nov. 8. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!