Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » La vie Est Belle Intensément...

La vie Est Belle Intensément - Eau de Parfum, szerintetek öregasszonyos?

Figyelt kérdés

Múltkor voltam parfümöt szagolgatni és nagyon megtetszett ez a parfüm.


Az alapillat szerintem rettentő büdös, mindenki azt mondja, hogy édes... De blöö... Nagyon büdös.


Viszont hazahoztam mintán, meg neten olvasgattam és azt írják, öregasszonyos. Nekem viszont nagyon tetszik, most gyűjtök rá, hogy megvegyem. Kell egy tartós, különleges parfüm is. Mondjuk szerintem azért öregasszonyos, mert a 40-eseknek van pénze megvenni és akkor kikiáltják öregesnek. Engem ez bizonytalanítptt el.


Még a rózsás verzió is tetszik, de ez tartósabb.


Ui: Müllerben, Douglasban van valamikor akció?


Bocsi a fecsegésért, órákat el tudok szagolgatni parfümöket.


2020. nov. 6. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Krémmánián olvastad, hogy öregasszonyos? Ott kb. minden második parfümre, ami nem cukorkahab rávágja a konzumidióta tömeg, hogy öregasszonyos, NYANYÁS és még sorolhatnám. Ha neked tetszik, akkor hordjad! Úgysincsen olyan parfüm, ami mindenkinek tetszik. :)

Nekem van olyan parfümöm, ami ott nyanyásnak van tituálva, aztán ezek a csajok sértődnek meg a legjobban, ha valaki kritizálja az ő kedvencüket.


[link]

2020. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ott! Amúgy azt vettem észre, hogy amit megvesznek idősebbek rámondják, hogy ez nem fiataloknak való.
2020. nov. 6. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Basszus, ha neked tetszik az illat viseld, kit érdekel hogy az önjelölt parfümszakértők mit írnak róla a krémmánián? 🤣 Az én kedvenc parfümöm a krémmánia szerint dohos, poshadt kamillatea, köptető, illetve leukoplast szagú, csak hogy párat idézzek. Meg persze nyanyás is. Aztán? Én hordom nem ők, teljesen hidegen hagy mit írnak róla a neten
2020. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!