Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a leghatekonyabb...

Melyik a leghatekonyabb ranctalanito, ha a szem kornyekenel, valamint a homook kozotti fuggoleges rancok kezdenek kialakulni?

Figyelt kérdés
Mindket helyen halvany ranc lathato. Nektek melyik ranctalanito valt be a legjobban? 27/L
2020. nov. 13. 13:13
 1/8 A kérdező kommentje:
*homlok
2020. nov. 13. 13:14
 2/8 A kérdező kommentje:
Botoxot meg nem szeretnek ilyen fiatalon.
2020. nov. 13. 13:17
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Ne egy csodaszert keress, az arcápolás nem így működik. Vannak klinikailag bizonyított anti-aging hatóanyagok. Este dupla tisztítás, retinol, hatékony hidratálás, AHA hámlasztás, reggel pedig antioxidáns (pl C-vitaminos szérum) illetve a legfontosabb, 50 faktoros fényvédő minden nap. Peptidek is jók. Ajánlom a The Ordinary és a Geek&Gorgeous márkát. Ajánlom, hogy körültekintően olvass utána, pl skinsmart-on, hogy mit, mikor, hogy kell használni. :)
2020. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2020. nov. 13. 13:54
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Nincs mit. Jó rutinnal a kezdődő ráncok még visszafordíthatóak (jó eséllyel ennyi idősen még főként a bőr dehidratáltságából fakadnak), de ami a legfontosabb, mindenképp késlelteted vele a bőröregedést.
2020. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
7%
Én nagyon sokáig használtam az Oil of olazt... Mondjuk olyan 25-35 között, aztán a Garnierre tértem át, és a mai napig is azt használom. Nappali és éjszakai változatban ma már az 55+-osat, de így visszatekintve az elmúlt 30 évemre sztem sokat számított. S ha javasolhatom (gyerekeimnek már mondtam), a dekoltázsra is figyeljetek oda és sok folyadékot is kell inni, mert aki nagyon vékony az ennyi idősen mint én krémek, rossz genetika nélkül bizony tud igen ráncos lenni.
2020. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért lett lepontozva az első válaszoló, jókat írt. A skinsmart tényleg nagyon jó oldal, érdemes onnan tájékozódni.

Első körben legyen egy kíméletes arctisztítód (naponta 2x használd, langyos vízzel), egy bőrtípusodnak megfelelő hidratálód és nappalra a fényvédő nagyon fontos. Ha ezek már megvannak, jöhetnek a hatóanyagok (AHA hámlasztó, retinol, C-vitamin stb.) szép fokozatosan. Ha valami csíp, ne erőltesd vagy alkalmazd ritkábban. Illetve figyelj az összetevőlistákra, ami kerülendő, az az alcohol denat, az illatanyagok (parfum) és az illóolajok.

2020. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%

#7

- én is szappannal mosom az arcom meg a kék tégelyes niveát kenem és mégis szép a bőröm

- minek ennyi kence, napozni kell, a D vitamin jót tesz

- feléről se hallottam, butának érzem magam és ezért felháborít ez a komment

- én egy darab krémet akarok, ami feltehetően jó drága, ezért csodaszer és megoldja minden problémámat


Válassz egyet, vagy a felsoroltak kombinációját, na ezért lettem lepontozva. :D

2020. nov. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!