Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túlhámlasztás? Mi a megoldás?

Túlhámlasztás? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Retinollal túlhámlasztottam az arcom, nagy vörös foltok vannak az arcomon, mintha szoliban elégtem volna. Fáj, ég. Mit kenjek rá?
2020. nov. 13. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
La roche posay cicaplast és egy hónapig most csak tisztítás, hidratálás, fényvédő menjen, szépen helyreáll majd.
2020. nov. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
és legközelebb majd úgy vezesd vissza a retit, hogy első jó pár alkalommal hidratáló fölé kend, úgy kevesebb szívódik be.
2020. nov. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A retinol nem hámlasztó. Rosszul reagált rá a bőröd.


A cicaplast tényleg jó, és válassz olyan retinolt, ami gyengébb.

2020. nov. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. nov. 14. 04:03
 5/7 anonim ***** válasza:
nyilván nem hámlaaztó, de ha minden előismeret nélkül felcsapod az 1-es retit, le fogsz vedleni. de ezért miért kellett lepontozni az első válaszom? :D ti foltokban vedlő bőrrel nem térnétek vissza az alaprutinra?
2020. nov. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem pontoztalak le! Tényleg nem értek hozzá, nem gondoltam volna, hogy így járok.
2020. nov. 14. 13:48
 7/7 anonim ***** válasza:
ja, nem is rád gondoltam. :) egyébként tényleg ajánlom én is, hogy ha rendbe jön a bőröd, kisebb százalékú retit vezess be, azt is első héten csak egy este, aztán második héten már kétszer, aztán mehetsz majd 3-4-re. pl G&G A-game vagy TO Granactive Retinoid 2% emulzió, vagy TO 0,2% retinol in squalane.
2020. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!