Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajszinező ami pár...

Fekete hajszinező ami pár mosás után kikopik?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Lehet kicsit bután fogalmaztam meg a kérdést,a lényeg az,hogy régebben sokan mondogatták,hogy van olyan fekete hajszinezo,ami olyan mint a többi szinezo,tehát 8-10 mosás után teljesen kikopik(nagyon szep mogyoróbarna lesz a haj elvileg)Eldöntöttem,hogy befestem a hajam mert szeretnék szőkéből egy komolyabb,nőiesebb színt(közepes bőrtónusom van,zöldesbarna szemem).De nem szeretném,hogy ha valamilyenre befestem,nem állna jol és akkor ki kéne szivatni meg egyebek.Fontos hogy én még nem festettem a hajamat soha,és úgymond egy ,,erős váltásra” készülök.Tehát ez ilyen próba lenne,név szerint nem találtam ilyen terméket,ha tudtok valamit,esetleg vannak tapasztalatok,nagyon megköszönném ha leirnátok.Előre is köszönöm szépen!:)

#hajszínező #kopás #Fekete hajszinezo #Teljesen kikopik
2020. nov. 16. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen nincsen. Hiába csak színező, az is úgy megfogja a hajad, hogy nem kopik le.
2020. nov. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik drogériában a hajfestékes részen találod ezeket ilyen kis műanyag tasakokban, vagy van kinyomós is. Rossmannból Palette Instant color, Marion, syoss color tonert ismerem. Dm-nek van sajátmárkás tasakos színezője, a neve nem jut eszembe de biztos megtalálod. Amúgy a fekete szerintem csúnyán fogná be a szőkét mert alapvetően nagyon hamvas szokott lenni, egy sötétbarnával jobban járnál
2020. nov. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még annyi hogy ha úgy döntesz hogy tartós színezővel (ami igazából nem kopik ki) vagy festékkel befestenéd, ne feketével menj rá mert az ha befogja az életbe nem jön ki. Kikopni csak a tasakos 4-8 mosásos színező tud.
2020. nov. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Igen valóban jo otlet,jobban is tetszik a sötét barna,főleg ha egységes,nincs benne színátmenet,az nagyon elegáns!:)
2020. nov. 16. 12:01
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is most szeretném a természetes vöröses - arany hajamat kávébarnára beszínezni a 4-8 mosásos színezővel! Majd írj, higy hogy tetszik a végeredmény:)
2020. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!